Ne izliyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Ne izliyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,226 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne izliyorsunuz
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet ama ben hamileyken anlamıştım zaten gece kuşu olduğunu gündüzleri tık yoktu akşam da yerinde durmak bilmiyordu
Böyle deyince gözük korktu bak Kayra gece de çok hareketli sbaha kadar haraketinden uyuyamıyorum bile günduzde farklı zaman dilimlerinde sadece 15 20 dkk uyuyor gibi geri kalaini hep haraketli inslahh doğunca böyle olmaz çok çok amin 🤲🏻

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gündüz hangi programları izliyorsunuz 🙃🙃ben evde kalmaktan TV bağımlısı oldum artık can sıkıntısından yani nide herkes kırkın çıkmadan dışarı sakın çıkma diyorlar bende eskidendi kırk filaan artık kimse kırkı beklemiyor ya kırk gün napacam evdee benn🥺😫
Ay yok TV filan hiç sevmiyorum genelde Youtube izliyorum işte kaçırdığım diziler olsun filan falan. Yoksa o kadın programlarındaki o dır dır beni öldürüyor.

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gündüz hangi programları izliyorsunuz 🙃🙃ben evde kalmaktan TV bağımlısı oldum artık can sıkıntısından yani nide herkes kırkın çıkmadan dışarı sakın çıkma diyorlar bende eskidendi kırk filaan artık kimse kırkı beklemiyor ya kırk gün napacam evdee benn🥺😫
Sabah 10 müge 12 bucuktq bitiyo ögle 1de kadir 4 de bitiyo 4 de esra basliyo 7de bitiyo 7de survivor😀 ben siryaa dizdim sadece bunlari izliyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kırkı çıkmadan çıktım yemeğe gittik kahvaltıya gittik fotoğraf çekimi için götürdüm Allaha emanet birşey olmaz 😅😅 ama TV falan bizde yalan olmuş durumda hamile iken izlediğim yabancı dizi vardı artık reklam bile zor izlerim oğlum TV ye bağımlı olmasın diye 2 yıldır bizde Televizyon açılmaz bizde pek sevmiyoruz açıkçası 😅😅kız doğdu oğlan okula gidiyor kızı yatırır izlerim kafam dağılır dedim kız durmuyor fırsat buldukça koltukta falan sızıyorum uyku niyetine 😅😅😅

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hrpsinden nefret ediyorum evde tv yok eşimde çok karşı bu programlara inşallah bebeğimizide uzak tutucaz bunlardan

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Normal olursa ertesi gün çıkarırlar ama sezeryanla bildigim 3 4 gün kalıyormuş
Özelde 1 gün kaliyorsun devlette 4 gun 1 gün normal ikinci gun doğumdan sonra yogunbakimda iki gunde servis te yatiyormusuz 4. Gun öğlen çıkış veriyolarmis bir sorun olmazsa ikinciyi devlette yapicam 4 gun ne yapcam ben evde 5 yaşında çocuğu geride bırakıp gidicem diye kara kara düşünüyorum 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.