Ne pisircem derdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Ne pisircem derdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,143 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ne pisircem derdi
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Neden kavga ettiniz
Benim kızım durmuyor sürekli kucak istiyor üç aylık eşimi aradm işte iken sesini duysun ben lavaboya gıdım diye bu da anlattım kaynanamlara onlarda açma engelle dedi sonra kucağa almama bebeğin bezine en sonda kocam dedi ki herkes bakanlığın asisini yaptırıyor ben bunun yüzünden özel aşıları da yaptırıyorum dedi onlarda bana uydum akıllı dedi orda da artık dayanamadım kalk eve gidiyorz dedm annemler karantina da olmasaydı eve de gelmezdm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım durmuyor sürekli kucak istiyor üç aylık eşimi aradm işte iken sesini duysun ben lavaboya gıdım diye bu da anlattım kaynanamlara onlarda açma engelle dedi sonra kucağa almama bebeğin bezine en sonda kocam dedi ki herkes bakanlığın asisini yaptırıyor ben bunun yüzünden özel aşıları da yaptırıyorum dedi onlarda bana uydum akıllı dedi orda da artık dayanamadım kalk eve gidiyorz dedm annemler karantina da olmasaydı eve de gelmezdm
Ne cahil insanlar ya ne demek engelle açma telini hey Allahım onlara ne. Kocanda cinslik laf etsinler diye özellikle ağızlarına laf verip duruyor desene. Hepsi mi gerizekalı bu adamların bize denk gelenler mi böyle anlamadım gitti kuzum valla

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ne cahil insanlar ya ne demek engelle açma telini hey Allahım onlara ne. Kocanda cinslik laf etsinler diye özellikle ağızlarına laf verip duruyor desene. Hepsi mi gerizekalı bu adamların bize denk gelenler mi böyle anlamadım gitti kuzum valla
Yok bizde hata kardeşimin eşi nefes aldırmıyor sürekli ensesinde

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bende dedim birde beğenmezler her biri ayrı birşey ister diye kuzumda çocuklardan bahsetmiştim ama onlar diye de belirtmedim 😂
Gülüm benim çocuklarda ayrı ayrı şeyler ister en basiti yumurta yapsam büyük oğlan salçalı küçük oğlan sade yumurta ister bende ikisinin dediginide yapmam sizin dediginiz değil benim dediğim olacak diyorum suda haşlayıp yapıyorum en iyisi bu diyorum

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ediyorm benim koca kaynanam olacak yılan domates yemez havuç yemez soğan yemez sarımsak yemez ıspanak yemez yaprak sarma yemez karnıbahar yemez çiğ köfte yemez salcali yemek yemez bu yüzden benm yaptım baharatlı yemek Paşa'nın midesine dokunuyor
Ne kaldı geriye kuzum hepside birbirinden güzel anasının ewinde ne yiyordu. Alalh icn hayret bişey ya ama bakma bnm öyle dediğime de bnm koca da afedersn aynı bok ne karnıyarık yer ne karnabahar makarnayı ymekten de saymaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar