Ne pisircem derdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Ne pisircem derdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,094 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ne pisircem derdi
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kıymalı kapuska makarna cacık yaptım bende bizdede bı gün esim as erer bı gün ben as ererim bugün oğlan her gün bugün bunu yap bunu yap diye kavga var 🤣🤣🤣
Ben dünden kalan bulgur pilavim var yanına saç tava yapıyorum bugünde çorba yapmicam benim koca kızacak ama olsun yapamam valla zor yetiştiriyom sabahtir kaynanamın evini temizliyodum yeni yukarı çıktım yemek yapmaya bebekle anca bu kadar oluyo napim dicem ee napim yani 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben dünden kalan bulgur pilavim var yanına saç tava yapıyorum bugünde çorba yapmicam benim koca kızacak ama olsun yapamam valla zor yetiştiriyom sabahtir kaynanamın evini temizliyodum yeni yukarı çıktım yemek yapmaya bebekle anca bu kadar oluyo napim dicem ee napim yani 😏
Kizarsa bu sefer dicem kolaysa gel sen hem ananın evini temizle hemde kendi evini temizleyip bebeğe bak yemek yap yeter yaa dicem

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
EEe canm sende onu yap yağsız tussuz Salcasiz ver önüne yesin çok afedersin eşek hosaftan ne anlar hesabı

Biz kaynanamla eltilerime aynı apartmanda oturuyoruz eşim birinci kattan başlar Her gittiği abisinde atiştirir atiştirir enson bana gelir di bir oldu iki oldü üç oldu derken baktım bu hergun gidiyo evde yemek yemiyo bende dedim eğer yemek yemiceksen önceden haber ver seni beklemeyelim sen hergun tok geliyon baksana tamm dedi şimdi inse bile önce yemeğini yiyo sonra iniyo ama eve gelmediğinde kaynanam kayinpederim yaşlı olduğu için gider orada oturur yarım saat ben sofrayı kurumcaya kadar sonra yukarı çıkar yemeğini yer

Anasinda yiyip geliyorsa eve alisveris yapmasın.anasinda yiyip gelin bu ne

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Kizarsa bu sefer dicem kolaysa gel sen hem ananın evini temizle hemde kendi evini temizleyip bebeğe bak yemek yap yeter yaa dicem
Kaç aylık hamilesin canım annesinin temizliğinide yapıyorsun çokmu yaşlı kayınvaliden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar