Ne yapacam bilmiyorum yawayan varmi??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Ne yapacam bilmiyorum yawayan varmi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,346 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapacam bilmiyorum yawayan varmi??
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglan kendi yataginda yatmiyor benim yatagimda satlarca uyur kendi yataginda uyumuyor ne yapacam ben yaa yawayan oldumu boyle ne yapdiniz daha 10 gunluyuz😐
Cnm benim kizimda 1 aylik gunduzleri besiginde yatmiyor bizi istiyor. Salonda koltukta veya kucagimizda uyuyor. Sorun etmiyorum acikcasi. Guvenli baglanma icin ilk 3 ay cok onemli. Ben ozellikle kucagimiza alip uyutuyordum. Bagimizi hissetsin diye. Ama bizim findigin yatagi çok büyük kenarina esimin benim tisortumuzu koymustum. Kokumuzu ariyor diye. Hani uyku arkadasi gibi. Ama sonra katmadim. Dedigim gibi ben özellikle firsat buldukca kucagimizda uyutmaya calisiyorum😁

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum banada oyle dediler yatakda kokun var diye allahim yatak ortumu aldim yataginin altina serdim yene yetmiyor sirf bizim yatagda uyuyor buda babasinin howuna gitmiyor bende diyorum ohh oglum iyi yapiyorsun amma icimden annecim yapma diyorum😂😂😂
Cnm benim kizimda 1 aylik gunduzleri besiginde yatmiyor bizi istiyor. Salonda koltukta veya kucagimizda uyuyor. Sorun etmiyorum acikcasi. Guvenli baglanma icin ilk 3 ay cok onemli. Ben ozellikle kucagimiza alip uyutuyordum. Bagimizi hissetsin diye. Ama bizim findigin yatagi çok büyük kenarina esimin benim tisortumuzu koymustum. Kokumuzu ariyor diye. Hani uyku arkadasi gibi. Ama sonra katmadim. Dedigim gibi ben özellikle firsat buldukca kucagimizda uyutmaya calisiyorum😁

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum banada oyle dediler yatakda kokun var diye allahim yatak ortumu aldim yataginin altina serdim yene yetmiyor sirf bizim yatagda uyuyor buda babasinin howuna gitmiyor bende diyorum ohh oglum iyi yapiyorsun amma icimden annecim yapma diyorum😂😂😂
Canim ben yatak yani bebek yatağı kullaniyorum. Sende oyle yapsana firsatin varsa. Ben aslinda ayni yatakta yatirmaya karsiyim. Ama diyelim ben uyumuyorum eşim uyuyor veriyorum kizi kucagina kucaginda uyuyor. Biraz zaman gecince yatagina katiyorum. Yatka yani bebek besigi oluncada yatagimizin yanindada yatinca sorun olmuyor acikcasi. Bir kac ay sonra yatak yanindan sokup. İki uc karis ileri itecem bakalim oyle oylr alissin kuzu🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar