Ne yapacam bilmiyorum yawayan varmi??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Ne yapacam bilmiyorum yawayan varmi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,366 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapacam bilmiyorum yawayan varmi??
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben yatak yani bebek yatağı kullaniyorum. Sende oyle yapsana firsatin varsa. Ben aslinda ayni yatakta yatirmaya karsiyim. Ama diyelim ben uyumuyorum eşim uyuyor veriyorum kizi kucagina kucaginda uyuyor. Biraz zaman gecince yatagina katiyorum. Yatka yani bebek besigi oluncada yatagimizin yanindada yatinca sorun olmuyor acikcasi. Bir kac ay sonra yatak yanindan sokup. İki uc karis ileri itecem bakalim oyle oylr alissin kuzu🤗
Inwallah canim saglik olsun bakalim ben ne yapa bilicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi tanede bende var 3 Ay oldu artık kemiklerim tutmuyo dönememekten
Bide bana sor 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😐 2 saatin sonunda uyuta bildimm

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ahh cnm bende aynı durumdayım beşikte yatmıyo yatak odasında yatmıyo 3 aylık oldu salonda koltukta beraber yatıyoz çok zor
Bizde aynıyız valla boşuna almışım beşiği cidden

Kizlar benim oglan kendi yataginda yatmiyor benim yatagimda satlarca uyur kendi yataginda uyumuyor ne yapacam ben yaa yawayan oldumu boyle ne yapdiniz daha 10 gunluyuz😐
Bende öyleyim canım valla 3 aylık bebeğimle salonda yan yana yatıyoruz 🥰 kocam diye biri varmı onu da unuttum 😂 beşiği boşuna almışım bebeğim yanımdan başka yerde yatmıyor 🥲 tek değilsin yanı canım

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bizde aynıyız valla boşuna almışım beşiği cidden

Bende öyleyim canım valla 3 aylık bebeğimle salonda yan yana yatıyoruz 🥰 kocam diye biri varmı onu da unuttum 😂 beşiği boşuna almışım bebeğim yanımdan başka yerde yatmıyor 🥲 tek değilsin yanı canım
2 tane beşik var içinde yatacak bebek yok valla adamları unuttuk😃

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Annesinin kokusu iyi gelyor bebege kuzum annesinin cocugi olucaktir benim buyuk oglan oleti hala öle 10 yasinda sarilarak uyuyor cok kiskanyor kizim hic kucagi sevmez hala ole 7 yasinda kucuk yaramazim kucagi sever buyuk oglum kucuk oglumdan beni kiskanir aglar kardesimi benden cok sevyorsun die

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar benim oglan kendi yataginda yatmiyor benim yatagimda satlarca uyur kendi yataginda uyumuyor ne yapacam ben yaa yawayan oldumu boyle ne yapdiniz daha 10 gunluyuz😐
Canim indiden yerne oyrewdurmesen boydendede 3 .4 yawna kimi senle yatmaq isdeyevek bacimda mene hemiwe deyirki usagi öz yatigin yere öyrewdirmersen deye beledki usag deyir xeyir ola.menim.karavatim balaca anamda boyikdi😂😂hele burda yatiram

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar