Sorum var Ne yapacam simdi ben😭😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuriş tarafından oluşturulan Ne yapacam simdi ben😭😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,895 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapacam simdi ben😭😭😭😭
Konbuyu başlatan Nuriş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremmm

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Bu yapılır mı şurda doğumuma 48 gün kalmış eşim olacak adam başka bir kadınla konuşuyor ne yapacam simdi kendimi tutamıyorum ağlamaktan niye böyle yaparki ya ailem sahip çıkmıyor diye mi acaba be yapacagimi bilmiyorum bilsemde elimden ağlamaktan başka bir şey gelmiyor 😭😭😭😭😔😔

Çözüm
Delirecem yaaaa 😡😡😡nasıl bir eş nasıl bir insan 😡😡😡😡😡yemin ediyorum kafayı yiyecem😡😡 ağlama bitanem tamammı kimse senden ve karnındaki bebeğinden daha değerli değil üzme kendini eşin çok pişman olacak ama o zaman da iş işten geçmiş olacak seni ağlalattığına bin pişman olacak üzme kendini çünkü kadınlar üzülünce ağlayınca ve çaresiz hissedince bende çok üzülüyorum ağlıyorum kendine ve karnındakini miniğimizede çok çok iyi bakıyorsun bitanem tamammı aşkım 🥰🥰😘 biz forumdaki bütün anneler senin kardeşiniz tammı sende bizim kardeşimizsin ve biz kardeşimizin üzülmesini asla istemeyiz o üzülürse bizde üzülürüz o ağlarsa bizde ağlarız o mutlu olursa bizde mutlu oluruz tamammı aşkım 😘😘😘eşine bedduam var beddua ediyorum diyede kızma çünkü...

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım
Bu yapılır mı şurda doğumuma 48 gün kalmış eşim olacak adam başka bir kadınla konuşuyor ne yapacam simdi kendimi tutamıyorum ağlamaktan niye böyle yaparki ya ailem sahip çıkmıyor diye mi acaba be yapacagimi bilmiyorum bilsemde elimden ağlamaktan başka bir şey gelmiyor 😭😭😭😭😔😔
Canım Benim Allah yardımcın olsun Allah esini de ıslah etsin
Peki sen nasıl öğrendin canım

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşine sayacak laf çokta neyse bir insanın eşine doğmamış çocuğuna saygısı olur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun kuzum çok üzüldüm adına nasıl öğrendin peki ben senin yerinde olsam o kadını bulur ağzına geleni sayar dünyayı kaç bucak olduğunu ona gösterirdim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım ya eşin biliyor mu öğrendiğini. Allah korusun da yerinde olsaydım ilk şoku atlatır eşinin ailesini eve çağırır yaptıklarını anlatırdım ailesi de kendi oğlunu tutar kimse ayranım ekşi demez ama sonra da eşini evden kovardim ben kadın halimle bir de gebeyim nereye gidecem o gitsin 🤬 kendi ayaklarının üstünde durursun kendine güven yavrun için devlete sığın kayıtsız kalmazlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah yardımcın olsun canım ya eşin biliyor mu öğrendiğini. Allah korusun da yerinde olsaydım ilk şoku atlatır eşinin ailesini eve çağırır yaptıklarını anlatırdım ailesi de kendi oğlunu tutar kimse ayranım ekşi demez ama sonra da eşini evden kovardim ben kadın halimle bir de gebeyim nereye gidecem o gitsin 🤬 kendi ayaklarının üstünde durursun kendine güven yavrun için devlete sığın kayıtsız kalmazlar
Birebir katılıyorum o şerefsiz den de sana hayır gelmez bilmiş ol.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Allahın belası pis herif hamile kadına bu yapılırmı ya eşin varken başkasına bakan erkeklerden iğreniyorum Allah ıslah etsin😥

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Canım
Biz ailecek turktelekomluyuz bende ara eşim kimle konuşmuş diye
Canım
Biz ailecek turktelekomluyuz eşimi aradım dün her aramamda meşguldu bende türktelekom uygulamasından baktım kimle konuşuyor diye gerçi numaranın bi başı bi sonu var ama konuştugu saat türktelekom var ama telefon arama geçmişinde yok silmiş numarayı kendimi zeki sanıyor sordum inkârda etmiyor böyle öğrendim

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Allahın belası pis herif hamile kadına bu yapılırmı ya
Biz ailecek turktelekomluyuz bende ara eşim kimle konuşmuş diye

Biz ailecek turktelekomluyuz eşimi aradım dün her aramamda meşguldu bende türktelekom uygulamasından baktım kimle konuşuyor diye gerçi numaranın bi başı bi sonu var ama konuştugu saat türktelekom var ama telefon arama geçmişinde yok silmiş numarayı kendimi zeki sanıyor sordum inkârda etmiyor böyle öğrendim
Yüzsüze bak ya şimdi bu adamın yanında kalacakmısın ailende arkanda bence gitmelisin bu adamdan uzaklaşmalısın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allahın belası pis herif hamile kadına bu yapılırmı ya

Yüzsüze bak ya şimdi bu adamın yanında kalacakmısın ailende arkanda bence gitmelisin bu adamdan uzaklaşmalısın
İt adam baba olmayı da haketmiyor ki

Tüm sayfalar yüklendi.