Ne yapmam.gerekir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Ne yapmam.gerekir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 998 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapmam.gerekir?
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar biliyorsunuz nisanim gelmiş amma sancim suyim.hala gelmedigi için dr bekle diyo kendimi iyi hisetmiyom o kadar şişmisimki evimin işini bele zor yapiyorum.acliş olmasin icin artik bebegimin gelmesi icin ne yapmam.gerekir? Ya bekleyelimi? Nisan geldikden ne zaman sonra dogum yapdinjz? 37+4 em
Cnm normalde Nisan geldiği gibi doğuma alınır.. sen tekrar bı git doktora bekleme..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kizlar biliyorsunuz nisanim gelmiş amma sancim suyim.hala gelmedigi için dr bekle diyo kendimi iyi hisetmiyom o kadar şişmisimki evimin işini bele zor yapiyorum.acliş olmasin icin artik bebegimin gelmesi icin ne yapmam.gerekir? Ya bekleyelimi? Nisan geldikden ne zaman sonra dogum yapdinjz? 37+4 em
Canım ara ara tuvalet pozisyonu gibi hareket yap merdiven çok bol bol yürüyüş yürüyüş çok önemli normal doğumu kolaylaştırmak için bide hurma tüket bol bol benim nişanım doğumdan 3 gün önce gelmişti tabi bu herkeste değişiyor haftalar önce gelende oluyor saatler öncede

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar