Ne zaman duzelir🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Ne zaman duzelir🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,746 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne zaman duzelir🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bizim hala uyku duzenimiz duzelmedi yaa 40 ciksin duzelecek dediler benim oglum gece ile gunduzu sehv salmiw gunduzler uyuyor bi sikintim yok amma gece 2 de uyuyub 4 de kalkiyor 5 de uyuyub 6 kalkiyor 8 de uyuyub 10 kalkiyor ve boylee 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ne yapacam ben nasil duzelecek ki bu uyukuu karnindanda sesler geliyor karinin ovuwduruyorum amma yenede sesler geliyor 😣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bizim hala uyku duzenimiz duzelmedi yaa 40 ciksin duzelecek dediler benim oglum gece ile gunduzu sehv salmiw gunduzler uyuyor bi sikintim yok amma gece 2 de uyuyub 4 de kalkiyor 5 de uyuyub 6 kalkiyor 8 de uyuyub 10 kalkiyor ve boylee 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ne yapacam ben nasil duzelecek ki bu uyukuu karnindanda sesler geliyor karinin ovuwduruyorum amma yenede sesler geliyor 😣
Valla bizim 3. Ayın sonunda düzelir gibi oldu ama uykusu halen düzensiz karnından ses geliyorsa gazı vardır damla kullanıyor musun gaz için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bizim 3. Ayın sonunda düzelir gibi oldu ama uykusu halen düzensiz karnından ses geliyorsa gazı vardır damla kullanıyor musun gaz için
Karnını bacaklarını sıcak tut mutlaka gazını çıkar bacaklarına egzersiz yaptır duş aldır hava iyiyse İnşAllah faydalı olur

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Canım narahat olma keçecek aptekden nane cövher yagı al her axşam sürt qarnına bagla butün sancısını köpünü alır uşaqda rahat yatır

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Kuzum bnm kızım 4 aylık oldu hala uyku duzeni sorunlu rayına bir türlü oturmadı karnından ses gelmesi gazdır cnm ayaklarını sıcak tut karnına bez ısıt ama yakicak kdsr değil onu zibinin üstünden güzelce belin sar tenine değdirme çokda sıcak yapma ayaklarını oynat asagi yukarı gazı çıkar gaz damlasi var ya düzenli bi şekilde kullan mama içiyorsa mama içine bitkisel gaz damlası var damlatiyirsn oda iyi anne sütü içiyorsa sadce o zamanda rezene çayı iç hem seni hem bebeği rahatlatır yemeklerinde kimyon kullan cnm

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Karnını bacaklarını sıcak tut mutlaka gazını çıkar bacaklarına egzersiz yaptır duş aldır hava iyiyse İnşAllah faydalı olur
Evet canim qaz damcisi veriyorum doktora kontrole goturmuwdum dr hezimi biraz iyi deyil dedi ilac falan yazdi kulanmaya bawladik

Canım narahat olma keçecek aptekden nane cövher yagı al her axşam sürt qarnına bagla butün sancısını köpünü alır uşaqda rahat yatır
Vallah canim her gece eleyirem ele nanecovheri ile duz 15 gunluyunden bura istifade edirem her gece yenede niye beledi bilmirem sabah gerey eynini qalin edim ev normaldi deye biraz nazik geyindirirem

Kuzum bnm kızım 4 aylık oldu hala uyku duzeni sorunlu rayına bir türlü oturmadı karnından ses gelmesi gazdır cnm ayaklarını sıcak tut karnına bez ısıt ama yakicak kdsr değil onu zibinin üstünden güzelce belin sar tenine değdirme çokda sıcak yapma ayaklarını oynat asagi yukarı gazı çıkar gaz damlasi var ya düzenli bi şekilde kullan mama içiyorsa mama içine bitkisel gaz damlası var damlatiyirsn oda iyi anne sütü içiyorsa sadce o zamanda rezene çayı iç hem seni hem bebeği rahatlatır yemeklerinde kimyon kullan cnm
Tamam canim cok tewekur ederim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım zamanla düzelecek sen sıkma canını benim kızım 5 aydan sonra uykusu düzene girdi anca ya kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok uykusuz kaliyorum eseblerim sinirlerim geriliyor kiziyorum her weye🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😣ilk bebek oldugu ucun aliwik deyilim tabi
Benimde ilk bebekti canım ben çok sabırsız bir insanım ama bir şekilde atlattım su an kızım 9 aylık olucak uykusu çok güzel düzene girdi 4 5 aydır 16 haftalık ta gebeyim 🥰

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
40 da değil de 4. Aya doğru ufaktan bir düzelir 6. Aydan sonra rahatlarsın

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim qaz damcisi veriyorum doktora kontrole goturmuwdum dr hezimi biraz iyi deyil dedi ilac falan yazdi kulanmaya bawladik

Vallah canim her gece eleyirem ele nanecovheri ile duz 15 gunluyunden bura istifade edirem her gece yenede niye beledi bilmirem sabah gerey eynini qalin edim ev normaldi deye biraz nazik geyindirirem

Tamam canim cok tewekur ederim
Hepimizin öyle cnm ağzı yok dili yok ki derdini anlatsın kızsan da 5 dk sonra vicdan azabı yaşıyorsun annelik gerçekten zormuş ama kıymetini bil çok erken büyüyorlar bi gözünü açacaksın büyümüş geçmiş olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar