Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Ne zaman tekrar hamile kalabilirim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,409 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne zaman tekrar hamile kalabilirim.
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Büyüklerimiz düşüğün ayağı içinde olur sakın korunma arkasından hemen olur derler ben 2 adet gördüm 3.de hamile olduğumu öğrendim ilk bebeğim düştü 2.pasam 2 yaşında çok şükür
yani hemen hamile kalabilir miyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşükten 1 hafta sonra hamilr kaldim.suan 19 haftalık hamileyim
düşükten 1 hafta sonra mi 😯
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hemende kalabilrsn ama 3 ay korunman lazim
korunmak istemiyorum zarar verir mi

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar 7 haftalık gebelik sonucu düşük yaptim gelişmediğinden ve kalp atışı yoktu. Ben çok fazla ara vermek istemiyorum çocuk konusunda ve cevremde tanıdığım birçok kişi ilk adetten sonra çocuk düşünüp hamile kalabilmişler sağlıklı benim korkum ise tekrar hamile kalıp tekrar sağlıksız bir gebelik yasamak doktor kontrollerine ne zaman gitmeliyim bu konuda lütfen yardımcı olabilir misiniz🌙
Canım benimde senin gibi dusukle sonlandi kalp atisi olmadigi icin doktor yumurtalikla olustugu zaman gebe kalabilirsin dedi hamile kaldim iki aylikken kalp atisi olmadi kese yerinden dustu dun kurtajla sonlandi o yuzden sana tafsiyem biraz bekle bi 8 ay falan kendini toparla sonra kal kurtajla sonuclanabiliyor benimki gibi

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hemen olabilir ama bence bir akc ay bekle derim.hep senin vucudunntoparlanmasi için hemde psikolojik olarak hakkında hayırlısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar