Neden boyle oldu 3.65

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelhasan53 tarafından oluşturulan Neden boyle oldu 3.65 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,393 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden boyle oldu 3.65
Konbuyu başlatan Sibelhasan53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelhasan53
Yok valla oyle üzüldüm ki bidaha üzülmek istemedim hele adetimi bekliyim kimyasal denen gebelik belirtli neler bnmde oyle akıntı yok gayet temiz şefaf akıntı az var
Canm bnm adete 1 hafta kala 3 test yapmıştım 3de pozitif çıktı hemn kan verdim 15 çıktı ebe değerin düşük dedi daha yeni yani dedi baya sevinmiştim sonra adet gün de resmen adet oldum hastaneye gittim alttan baktı bişi yok kan verdim kan değerleri düşmş kimyasal yani yumurta sperm dölleniyo ama tutunamıyor sağlıksız gebelik aslında adetten önce hiç test yapmamak gerekiyor adetin geçmesini beklemek daha doğru sana tavsiyem

Sibelhasan53

Kayıtlı Üye
rank
Hani gebelik testi varmı yani evde varsa yap dicektm
Yok valla oyle üzüldüm ki bidaha üzülmek istemedim hele adetimi bekliyim kimyasal denen gebelik belirtli neler bnmde oyle akıntı yok gayet temiz şefaf akıntı az var
Canm bnm adete 1 hafta kala 3 test yapmıştım 3de pozitif çıktı hemn kan verdim 15 çıktı ebe değerin düşük dedi daha yeni yani dedi baya sevinmiştim sonra adet gün de resmen adet oldum hastaneye gittim alttan baktı bişi yok kan verdim kan değerleri düşmş kimyasal yani yumurta sperm dölleniyo ama tutunamıyor sağlıksız gebelik aslında adetten önce hiç test yapmamak gerekiyor adetin geçmesini beklemek daha doğru sana tavsiyem
Tamam oyle yapıcam

Tüm sayfalar yüklendi.