neden eş tarafindan hep sorunla karşılaşıyoruz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde beti tarafından oluşturulan neden eş tarafindan hep sorunla karşılaşıyoruz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,729 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı neden eş tarafindan hep sorunla karşılaşıyoruz
Konbuyu başlatan beti
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben haklı olmama rağmen o kadar haksızlığa rağmen ben yine hiç bişey olmamış gibi davranmaya devam ettim geçen doğum günü için iş yerine gittim orda amirlerle süpriz yaptım ona, oda ne gerek var diye beni tersledi bende o günden sonra tek kelime etmedim yemeğimi çamaşırımı ütümü temizliğimi yapıyorum çocuğuma bakıyorum yatıp uyuyorum oda yemeğini zıkkımlanıp yatıyor başkası olsa aç susuz bırakır donuna kadar Soyar da ben yarın öbür gün millete gidip yok yemek yapmadı ev pisti orda burda gezdi diyip kendini haklı çıkarmasın diye uğraşıyorum birde Allah korkumdan boşanmamızın sebebi de aşırı temizliğimden bıkmış diken üstündeymiş bide anasıyla kavga ettim diye gerisini sen düşün işte nasıl bir adamla evlenip onu baba yapmışım🤦🏻‍♀️
Allahın cezası hepsi bahane kız seven insan böyle kolay vazgeçer mi hayırla kurtul inşallah bebeğinle mutlu mesut yaşa 🤲

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Öylede canım sonradan sesini çıkarınxa da sana sen çok değiştin diyecekler. Birden değşl yavaş yavaş ağırlığını koy hepsinin üstünde

Hehe iş yerinde şefimiz var bizim ben daha önceden eşimle aynı yerde çalışıyordum beni tanırlar demiş Mehmet gerçekten sorun bumu diyip gülmüş oda herkesin kendine göre sıkıntısı var demiş bende eşime dedim doğru anan sizi bokun içinde büyütmüş yerini yadırgadın bundan sonra da bokun içinde yaşamaya devam edersin dedim😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız zaten amirim demiş herkes de diyor Aleyna gibi bir kız bulmuş daha ne istiyor diye eşim bide benden on yaş büyük ayrıyetten yemeği çamaşırı ütüsü temizliği herşeyini yapıyorum tatlıya varıncaya kadar her gün üç çeşit yemek yapıyorum gezip tozmam yok daha napim herkes beni biliyor zaten nasıl biri olduğumu 😅
aleynacim gecen sen boşanma davasini açtik dedin yanliş hatirlamiyorsam neden hala ayni evde yaşiyonuz bu sana eziyettir

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
aleynacim gecen sen boşanma davasini açtik dedin yanliş hatirlamiyorsam neden hala ayni evde yaşiyonuz bu sana eziyettir
Çünkü annemlerin ev sahibi annemleri evden çıkarıyor ve İstanbul'da yaşamaları çok zor mecbur köye yerleşecek annemle babam ayrı yaşıyor annemin bize bakacak kadar gücü yok malesef başka da kimsem yok annemde bunu bildiği için eşini idare et ortada çocuk var dedi yani çocukla zor geçiniriz demek istedi kısacası açığa vurmasada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar