Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,397 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Napiyosun kuzum nasik güdiyor hayat
Vallahi kuzum ne yapayım çocuklarla uğraşıyorum iyi gidiyor çok şükür ilk günlere göre biraz daha iyi Adem ilk doğduğu zamanlar çok zorlanıyordum çok gaz sancısı oluyordu Çok ağlıyordu fazla uyuyamıyordum buraya girmeye bile vaktim olmuyordu şimdi biraz daha iyi çok şükür birkaç gündür kızım da işte daha yeni yeni yürüyor öyle işte kuzum ya ne olsun ev iş güç çocuklar sen nasılsın nasıl gidiyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Vallahi kuzum ne yapayım çocuklarla uğraşıyorum iyi gidiyor çok şükür ilk günlere göre biraz daha iyi Adem ilk doğduğu zamanlar çok zorlanıyordum çok gaz sancısı oluyordu Çok ağlıyordu fazla uyuyamıyordum buraya girmeye bile vaktim olmuyordu şimdi biraz daha iyi çok şükür birkaç gündür kızım da işte daha yeni yeni yürüyor öyle işte kuzum ya ne olsun ev iş güç çocuklar sen nasılsın nasıl gidiyor
Ooo masallah kuzum gun gectikce düzelicek insallah canlari sag olsun tek bende ayni kuzum vallha oglan okula gidiyor bir ona kostuyorum bi larene kostuyorum kukla gibi oldum ayni temizlik yemek cocuklarlar bulasik camasir utu gun bitmis sil bastan tekrar ertesi gun ayni

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ooo masallah kuzum gun gectikce düzelicek insallah canlari sag olsun tek bende ayni kuzum vallha oglan okula gidiyor bir ona kostuyorum bi larene kostuyorum kukla gibi oldum ayni temizlik yemek cocuklarlar bulasik camasir utu gun bitmis sil bastan tekrar ertesi gun ayni
Aynen öyle vallahi kuzum ya her gün öyle geçiyor işte Allah yardımcımız olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahahahah bide 2. Cocuhu isterler demi pis herifler😁😁😁🤭🤭
Valla kız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilo takibi yapacak 3 ayda canim riskli deyil dedi ama bu ay boyuna vermiş dedi 49 cm dan 55 olmuş Ayşem
Kız o zaman coj normal ki boyna gitmiş emdiği süt

Ayşem aklıma geldide ana yuregi kıyamıyorum normalde bu sekiz dedinmi uyanırdi ne oldu bilmem tabi akşam uykusu geçe kaliyo bu sefer ben helak oluyorum sonra adamla birbirimizi yiyoruz niye uyumuyo diye sasdi uyku düzeni dişlerinde mi bilemiyorumki en geç 11 de yatıp uyuyodu ya delircem artık bütün gün Leyla gibi oluyorum bide evin işi gucu
Valla bazı şeyler için biraz kıymak lazım kuzum hem kendimiz hem onlar için

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Aksam oldu balimmmm napiyosun🤗🌹

Ayy benimde bitmiyor ki simdi laren hanim uyudu gibi aksama yemek yoo bir dunya utu var hangi birini yapiyim sasirdim
hic canim otryorum oylesine disari cikacam birzdan amma yerde kar var cok soguk

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla kız

Kız o zaman coj normal ki boyna gitmiş emdiği süt

Valla bazı şeyler için biraz kıymak lazım kuzum hem kendimiz hem onlar için
Sorma balim