Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,395 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
He benimkininde okuzlugu tutuyo bazen çocuk hasta oldu soğuk algınlığı galiba bide bir haftadir bir bucukdan önce uyuduğu yok anamdan emmigim süt burnumdan geliyo bütun gün kucak istiyo kucağa alıyorum ordan kendini atmaya calisiyo isden gelince azcik bı bak işime bakayım diyorum ya kolu agirir ya başı ya midesi yada hemen tualete kaçar simid bu adam afedern öküz değilde ne biz ne yapalım acaba butunnnn gunn boyu:)))😂😂😂 burdaki her anne olan arkadaşım gibi yemeye uykuya ve kendime vakit ayırmaya hasret kaldım
Kız gece ne kadar geç yatıyor ise ne uap biliyor musun sabah saay 7 de Yusuf'u ayaga kaldır uyandır yani sonra gündüz 10 gibi uyut 2 saat sonra saat 4 gibi uyut 2 saat sonra saat akşam 8.30 dedin mi yatakta olmazsa bende Ayşe değilim 😂😂Kayrayi aynı böyle yaptım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çıldırırım vallha huyumu biliyor kiyameti kopartirim o konuda iyi ben memlekete fekn gittigimde 1 ay 2 ay olmuyorum ev bıraktığım gibi oluyor temizlik bile yapıyor 🤭🤗 teknbir bulasik birakmaz 😁🧿
Ay baka o konuda laf etmem ben erken doğum riski yüzünden 7 ay Ankara'da kaldım nerdeyse eşim evde tek kaldı Allah razı olsun evi gelince ter temiz buldum bir kadın kadar yapamasa da baya temiz tutmuştu 😂😂o konuda benim öküzün hakkıns girersem gunsh olur 😂😂

en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ohhh sicacik cikma vallha sogudumu hava oralarda da burasi cok soğudu vallha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay baka o konuda laf etmem ben erken doğum riski yüzünden 7 ay Ankara'da kaldım nerdeyse eşim evde tek kaldı Allah razı olsun evi gelince ter temiz buldum bir kadın kadar yapamasa da baya temiz tutmuştu 😂😂o konuda benim öküzün hakkıns girersem gunsh olur 😂😂
Eeee daha ne istiyorsun sen enisteden😁 yapcaklar tabi hayat müşterek🤗🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ohhh sicacik cikma vallha sogudumu hava oralarda da burasi cok soğudu vallha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eeee daha ne istiyorsun sen enisteden😁 yapcaklar tabi hayat müşterek🤗🤭
Ne istyeceem canım ben varken de yapdaya o temizliği öküz gibip bir köşeye oturuyor. 😂😂Kayrayi al diyorym örümceğe koysana diyor 😂😂ben hiç düşünmüyor zaten çocuğu örümceğe koymayı 😒

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar