Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,460 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Ahhahaha Allah'ım pek nazlı kız o zaman minik fındık ya 😂😂yerim onu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ayıcık oğlum da eline oyuncak veririm gözümün içine baka baka yere fırlatır sonra ağlar tekrar veririm yielne aynısını yapar valla deliriyorum bazen
Sorma 😃 hamileyken kıza niyet edip erkek dogurursan olacağı o işte 😃
Bumerang al sende attıkça geri gelir ona sende rahat edersin ben zıplayan top aldım 😃😃😃

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah'tan Benimki onu yapmıyor hani benim ne kadar o konuda titiz olduğumu bildiği için bunu yapamıyor gidiyor banyoya atıyor En kötü ihtimalle hani hiç öyle dağıtmaz

Ben gözlerime kulak çöpü takacağım az kaldı
Valla helal olsun enişteye benim ki evi topla desen benimle toplar ama bensiz de dağıtır 😂😂

Sorma 😃 hamileyken kıza niyet edip erkek dogurursan olacağı o işte 😃
Bumerang al sende attıkça geri gelir ona sende rahat edersin ben zıplayan top aldım 😃😃😃
Yok yok benim oglanada topta aldım ama yok 😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha valla dün evi komple süpürüp sildigim için bugün çok rahattım 😂😂şimdi kahvaltı hazirlicam ohh miss gibi hayat Kayra da öküz babasinds 😂😂
He benimkininde okuzlugu tutuyo bazen çocuk hasta oldu soğuk algınlığı galiba bide bir haftadir bir bucukdan önce uyuduğu yok anamdan emmigim süt burnumdan geliyo bütun gün kucak istiyo kucağa alıyorum ordan kendini atmaya calisiyo isden gelince azcik bı bak işime bakayım diyorum ya kolu agirir ya başı ya midesi yada hemen tualete kaçar simid bu adam afedern öküz değilde ne biz ne yapalım acaba butunnnn gunn boyu:)))😂😂😂 burdaki her anne olan arkadaşım gibi yemeye uykuya ve kendime vakit ayırmaya hasret kaldım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla helal olsun enişteye benim ki evi topla desen benimle toplar ama bensiz de dağıtır 😂😂

Yok yok benim oglanada topta aldım ama yok 😂😂
Çıldırırım vallha huyumu biliyor kiyameti kopartirim o konuda iyi ben memlekete fekn gittigimde 1 ay 2 ay olmuyorum ev bıraktığım gibi oluyor temizlik bile yapıyor 🤭🤗 teknbir bulasik birakmaz 😁🧿

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar