Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,459 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Neden sessiz gene buralar🤷‍♀️
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ahaha valla dün evi komple süpürüp sildigim için bugün çok rahattım 😂😂şimdi kahvaltı hazirlicam ohh miss gibi hayat Kayra da öküz babasinds 😂😂
Ahahahha allah senin ben hergun yapiyorum ama hergun gene ayni gene ayni vallha temizlik nankör kahvalatimi oglumla yaptim simdi ase hic oturmadan topraga ogle yemegi hazırlıcak🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Miskin koala seni 😂😂

Ahahaha artık kendi keyfime gore. 😂😂 Yeter yani. 😂😂
Vallha uyanmam ay ölüm uykusna yatarim esime diyorum beni hastane gotur beni 3 sene uyutsunlar ne olursun yalvariyorum yada beni ihbar et bakirkiye gidiyim diyorum yok adam sej gidersen bu ev yikilir diyo bende diyorum ki ben yikildim ztn ev yikilsa ne 🤣🤣🤣🤣

Ay gülme komşuna gelir başı derler ama minik afacan baya yaramaz sanırım 😂😂
Hiç durduğu yok hiç gece bile kalkıyor bakıyor nerdeyim diye geri yatıyor . Ağzından emziği düşse benden istiyor kız gece 🤦🏻‍♀️😀 1 yıldır uyku yüzü görmedi şu gözlerim 👀 anca bunlara hizmet edecen başka isim yok 🤣

Niye yatmıyordu acaba kac aylik seninki kuzum aman yok bunlarij uykusunu ben anlamiyorum beni bi uyutsalar vallha 3 sene uyanmam🤣🤣
1 yaşına giricek işte bu ayın sonunda çocuğu yatağına koyunca açıyor gözlerini. Valla varya bu bebeklere alınan şeylere yazık yemin ederim. Evin içine kicaman hamak yaptırdım sallanarak uyuyo diye onuda istemedi. Varioş seviyor benim çocuğum illa yerde yatacak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahahahha allah senin ben hergun yapiyorum ama hergun gene ayni gene ayni vallha temizlik nankör kahvalatimi oglumla yaptim simdi ase hic oturmadan topraga ogle yemegi hazırlıcak🥺

Vallha uyanmam ay ölüm uykusna yatarim esime diyorum beni hastane gotur beni 3 sene uyutsunlar ne olursun yalvariyorum yada beni ihbar et bakirkiye gidiyim diyorum yok adam sej gidersen bu ev yikilir diyo bende diyorum ki ben yikildim ztn ev yikilsa ne 🤣🤣🤣🤣
Erkeklerin de işine gelitor evde olmamız nasıl olsa arkalarını toplayan bir hammal var evde valla deli oluyorum eşim diyor ki ev dağılıyor dedim çıkardığını corbai sebepet at her şeyi gelip yatak odasına atma dağılmaz tamam deyip 2. Gün yine aynı yapıyor cinnet yükleniyor bu sefer bana

Hiç durduğu yok hiç gece bile kalkıyor bakıyor nerdeyim diye geri yatıyor . Ağzından emziği düşse benden istiyor kız gece 🤦🏻‍♀️😀 1 yıldır uyku yüzü görmedi şu gözlerim 👀 anca bunlara hizmet edecen başka isim yok 🤣

1 yaşına giricek işte bu ayın sonunda çocuğu yatağına koyunca açıyor gözlerini. Valla varya bu bebeklere alınan şeylere yazık yemin ederim. Evin içine kicaman hamak yaptırdım sallanarak uyuyo diye onuda istemedi. Varioş seviyor benim çocuğum illa yerde yatacak
Ahhahaha Allah'ım pek nazlı kız o zaman minik fındık ya 😂😂yerim onu

Benim ayıcık oğlum da eline oyuncak veririm gözümün içine baka baka yere fırlatır sonra ağlar tekrar veririm yielne aynısını yapar valla deliriyorum bazen

Demek hepimizin durumu aynı 😃🤣 benim uykusuz kalınca gözlerim de kayıyor biri Edirne diğeri Kars'a bakıyor🤣 aynaya baksam kendimi göremiyorum düşün 🤣🤣🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Erkeklerin de işine gelitor evde olmamız nasıl olsa arkalarını toplayan bir hammal var evde valla deli oluyorum eşim diyor ki ev dağılıyor dedim çıkardığını corbai sebepet at her şeyi gelip yatak odasına atma dağılmaz tamam deyip 2. Gün yine aynı yapıyor cinnet yükleniyor bu sefer bana

Ahhahaha Allah'ım pek nazlı kız o zaman minik fındık ya 😂😂yerim onu

Benim ayıcık oğlum da eline oyuncak veririm gözümün içine baka baka yere fırlatır sonra ağlar tekrar veririm yielne aynısını yapar valla deliriyorum bazen
Allah'tan Benimki onu yapmıyor hani benim ne kadar o konuda titiz olduğumu bildiği için bunu yapamıyor gidiyor banyoya atıyor En kötü ihtimalle hani hiç öyle dağıtmaz

Demek hepimizin durumu aynı 😃🤣 benim uykusuz kalınca gözlerim de kayıyor biri Edirne diğeri Kars'a bakıyor🤣 aynaya baksam kendimi göremiyorum düşün 🤣🤣🤣
Ben gözlerime kulak çöpü takacağım az kaldı

Tüm sayfalar yüklendi.