Sorum var Nedir bu karın inmesi ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Nedir bu karın inmesi ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nedir bu karın inmesi ya
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Nerdeyse 39 haftalık olcam hala hareket yok etrafımdakiler karnın daha yukarda çok inmesi gerekiyor diyorlar sinirleniyorum ne yani karnımın inmesini mi bekleyecem inmeden doğum olmuyor mu artık doğsun istiyorum 😔😞
Bence alakası yok canım ya kimisininde karnı doğuma kadar hep aşağıda oluyor bence hiç takilma

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Nerdeyse 39 haftalık olcam hala hareket yok etrafımdakiler karnın daha yukarda çok inmesi gerekiyor diyorlar sinirleniyorum ne yani karnımın inmesini mi bekleyecem inmeden doğum olmuyor mu artık doğsun istiyorum 😔😞
Kimisi insede bekliyor belli olmz cnm takma kafaya o glcegi zamanı blir saglıkla glsin inş 🌸

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aslında demek istedikleri şey bebek doğum kanalına girince göbeğin aşağı iniyor biraz mide tarafın boş kalıyor canım disaridsn da belli oluyor bu durum o yüzden öyle diyorlar ama sen takma daha zamanı var demek ki ben iki gebeliğimde de 40 haftayı doldurdum

Tüm sayfalar yüklendi.