Nefes darlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Nefes darlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,787 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Nefes darlığı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Grsl

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
28+2 nefes darlığı yaşıyorum son iki haftadır merdiven çıksam dinlene dinlene çıkıyorum oturduğum yerde bile bazen derin nefes alıyorum birde geniz etide var çok şükür idare ediyorum ama doktora söylesem bir ilaç yazar mı yoksa doğuma kadar yolu mu var bilemedim
Çok yoğun yaşıyorsan bu durumu doktoruna şöyle ama gebelikte ilaç yazmiyorlar cnm yormadan yavaş yavaş hareket etcem artık dikkat et

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
28+2 nefes darlığı yaşıyorum son iki haftadır merdiven çıksam dinlene dinlene çıkıyorum oturduğum yerde bile bazen derin nefes alıyorum birde geniz etide var çok şükür idare ediyorum ama doktora söylesem bir ilaç yazar mı yoksa doğuma kadar yolu mu var bilemedim
Çok geçmiş olsun canım zor nefes darlığı seni korkutmak istemiyorum amaa 30 haftaliktan sonra bebek daha çok baskı yapacak ve daha çok nefes darlığı çekeceksin bi doktora görün istersen belki bir ilaç bir sprey faln verir 36 haftaligim bende çok çekiyorum senin için daha zor olacak ileriki haftlar önlemi al Rabbim yardımcın olsun

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım aynı sorun var bende de gece yatarken bile evin işlerini zor yapıyorum

...

Moderator
Mod
rank
Canım normalde nefes darlığı oluyor bendede.Birde geniz etin var senin.Daha çok zorlar seni.Rabbim yardımcın olsun kuzum🤗♥️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım normalde nefes darlığı oluyor bendede.Birde geniz etin var senin.Daha çok zorlar seni.Rabbim yardımcın olsun kuzum🤗♥️
Amin canım benim ya evet bu ara biraz zorluyor 🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım aynı sorun var bende de gece yatarken bile evin işlerini zor yapıyorum
Zor oluyor canım ya haklısın bazen biraz iş yapsam sanki saatlerce koşmuş gibi oluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.