Nefes darlığııı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Nefes darlığııı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 606 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nefes darlığııı
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir haftadır hastayım genizlerim tıkalı zor nefes alıyorum burnum tıkalı olduğu için sürekli ağzından nefes alıyorum buda doğal olarak derin nefes almama sebep oluyor çok daralıyor nefesim bebekte baskı yapıyor ektradan iyice nefes alamıyomuş gibi oluyorum uykular haram oldu ya ne hastalığım bitiyor ne nefes darlığım 31+3'üm 🥺

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar bir haftadır hastayım genizlerim tıkalı zor nefes alıyorum burnum tıkalı olduğu için sürekli ağzından nefes alıyorum buda doğal olarak derin nefes almama sebep oluyor çok daralıyor nefesim bebekte baskı yapıyor ektradan iyice nefes alamıyomuş gibi oluyorum uykular haram oldu ya ne hastalığım bitiyor ne nefes darlığım 31+3'üm 🥺
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm bnm hastaneye git bnce serum falan verirler iyi gelir 🤲

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ah ahh okadar iyi anliyorumki. 3. Aylarda felan burundan nefesim bitti. Tikandi burnum gebelikte ve hep agizdan almaya başladım şuan 37 deyiz ins hala agizdan nefes aliyorum. Senin oldugun haftalar okadar zorlaniyordumki yatarken nefes almakta ölüyordum sanki. Ama şimdi daha iyiyim. Fakat hala burundan nefes yok🥴🙄 bana doktor tuzlu su onermisti cnm istersen dene

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Ah ahh okadar iyi anliyorumki. 3. Aylarda felan burundan nefesim bitti. Tikandi burnum gebelikte ve hep agizdan almaya başladım şuan 37 deyiz ins hala agizdan nefes aliyorum. Senin oldugun haftalar okadar zorlaniyordumki yatarken nefes almakta ölüyordum sanki. Ama şimdi daha iyiyim. Fakat hala burundan nefes yok🥴🙄 bana doktor tuzlu su onermisti cnm istersen dene
Normal tuzlu su buruna zarar vermez mi şu spreylerden kullansak olmaz mı sabahı zor ediyorum bu halde vallahi uyutmuyor ağızdan nefes aldığım için boğazlarım kuruyor ağrıyor batıyor öksürtüyor kısır döngü gibi bitmiyor bi türlü kafayı yicem gerçekten 🥺🥺

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Normal tuzlu su buruna zarar vermez mi şu spreylerden kullansak olmaz mı sabahı zor ediyorum bu halde vallahi uyutmuyor ağızdan nefes aldığım için boğazlarım kuruyor ağrıyor batıyor öksürtüyor kısır döngü gibi bitmiyor bi türlü kafayı yicem gerçekten 🥺🥺
Canim sprey kullanamazsin gebelikten dolayi.doktor Gebelige uygun yazarsa bilemiyorum ama. Benim doktorum normal tuzlu su soyledi baskada bise yapamam gebesin dedi. Biliyorum cnm neler cektigini inan ayniyim dedigim gibi ve benim agzimda akiyor agzim acik uyudugum icin😭😭😭

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Serum suyu satılıyor eczanede ondan al bide şırınga burnunu onunla temizle canım

Tüm sayfalar yüklendi.