Neolur bakin kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Neolur bakin kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,841 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neolur bakin kızlar acil
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Yeni dogum yaptim bebeğim 3 aylik cok çekinerek soruyorum bugun sabah eşimle ilişkile girdim ama pezarpatif yirtikmiş sonradan fark ettim hamile kalkışmışımdır ne yapmam gerek hasta olmama 1 hafta var tam nolur akıl verin
Hem emziriyorum hemde adetine 1 hafta kalmış bence de hamile kalman çok zor canım.

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağında ki ebene danış 3 günlük koruyucu hap var ondan iç
Emziriyom ama olurmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum tek çaren adet gecikmeni beklemek 🤷
Olmazsam kapıcam bilmiyom

Ertesi gün hapı kullan, işini şansa bırakma derim.
Nerden alıcam onu eczanedemi saglıocandami

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Yeni dogum yaptim bebeğim 3 aylik cok çekinerek soruyorum bugun sabah eşimle ilişkile girdim ama pezarpatif yirtikmiş sonradan fark ettim hamile kalkışmışımdır ne yapmam gerek hasta olmama 1 hafta var tam nolur akıl verin
Canım ben adet zamanıma yakın ilişkiye girmiştim eşimle bebek düşünüyorduk hamile kalmışım o ay adet olunca anlamadım üstüne görmüşüm tuttu yani bizim. Şuan 2.5 aylık kızımız var. Bi hap var ilişki sonrası 24 saat içerisinde içmen gerekiyor ne kadar geç içersen etkisi ona göre az oluyor o ilaçtan iç derim. Emzirmene zararı olur mu bilmiyorum ama.

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben adet zamanıma yakın ilişkiye girmiştim eşimle bebek düşünüyorduk hamile kalmışım o ay adet olunca anlamadım üstüne görmüşüm tuttu yani bizim. Şuan 2.5 aylık kızımız var. Bi hap var ilişki sonrası 24 saat içerisinde içmen gerekiyor ne kadar geç içersen etkisi ona göre az oluyor o ilaçtan iç derim. Emzirmene zararı olur mu bilmiyorum ama.
Nerden alıyoruz onu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Emziriyom ama olurmu

Olmazsam kapıcam bilmiyom

Nerden alıcam onu eczanedemi saglıocandami
Kuzum ebeye sorman gerekiyor baya etkili güzel bir ilaç 72 saatlik koruma sağlıyor. Genellikle senin gibi bebeği küçük olanlara ve yaşı geçmiş çocuk düşünmeyen insanlara veriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar