Nerde doğum yapcamı şaşırdım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sadise tarafından oluşturulan Nerde doğum yapcamı şaşırdım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,375 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nerde doğum yapcamı şaşırdım
Konbuyu başlatan Sadise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Omerin annesi

Sadise

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan afiyet hastanesinde sema soysalla görüşüyorum. Sema hanım hem çok bilgili hemde çok sevecen tatlı bir kadın. Doğumu orada düşünüyorum. Doğum ücreti çok cüzi bir rakam özel olmasına rağmen 😊
Doğum ücreti nekadarmış canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 37 + 4 bebeginizin cinsiyeti ne bakalim belkide ayni gun dogum yapariz sanciniz agriniz varmi randevu dusurup hastaneye gidebiliyormusunuz
Kız benimki ağrım var canım bekliyoruz bakalım

Nasil kotu bir aniniz var
Şuan değiştimi bilmiyorum ama büyük bi odada herkez yanyana yatıyodu aynı yerde sancı çekildiği için çoğu korkuyodu öbürlerinin bağırmalarından şuan kovidden dolayı değiştimi bilmiyorum

Bende 37 + 4 bebeginizin cinsiyeti ne bakalim belkide ayni gun dogum yapariz sanciniz agriniz varmi randevu dusurup hastaneye gidebiliyormusunuz
Ben muaynelere özele gittim hep randevu sorunum olmadı

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum ücreti nekadarmış canım

Kız benimki ağrım var canım bekliyoruz bakalım

Şuan değiştimi bilmiyorum ama büyük bi odada herkez yanyana yatıyodu aynı yerde sancı çekildiği için çoğu korkuyodu öbürlerinin bağırmalarından şuan kovidden dolayı değiştimi bilmiyorum

Ben muaynelere özele gittim hep randevu sorunum olmadı
Benim hic agrim yok yani huc beklemiyorum 40 kadar gider bence benim erkek allah nasip ederse

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç belli olmaz bi andada ağrın başlayabilir benim nişanım geldi bugün bekliyorum bakalım
Hadi hayirlisi insallah nereyw doguma gideceksin dogum yapinca yaz burya canim allah bir avazda kurtarsin

Ne yakacık doğum ne de zeynep kamil evet donanımlı hastane ama asla tavsiye etmiyorum o doğum vaktinde öyle acımasız davranıyolar ki piskolojik acıdan mahvederler sizi Sancaktepe Ilhan Varank hastanesini şiddetle oneriyorum hep çok temiz odaları çok güzel hemşireler hasta bakıcılar çok yardımcı oluyorlar ve dr ları çok güler yüzlü tek kötü yanı yemekler çok kötüydü asla yiyememistim ben
Ne zmn dogum yaptiniz orda

Ne yakacık doğum ne de zeynep kamil evet donanımlı hastane ama asla tavsiye etmiyorum o doğum vaktinde öyle acımasız davranıyolar ki piskolojik acıdan mahvederler sizi Sancaktepe Ilhan Varank hastanesini şiddetle oneriyorum hep çok temiz odaları çok güzel hemşireler hasta bakıcılar çok yardımcı oluyorlar ve dr ları çok güler yüzlü tek kötü yanı yemekler çok kötüydü asla yiyememistim ben

Sadise

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayirlisi insallah nereyw doguma gideceksin dogum yapinca yaz burya canim allah bir avazda kurtarsin

Şuan sultanbeyli saygı hastanesi var aklımda 1950 dediler normal doğuma yazarım inşallah canım

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.