NERDESINIZ GUZEL ANNİSLER NEDEN SESSIZ BURALAR🤗🤭😁KIM NAPIYOR NERDE NASILSINIZ🥰❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan NERDESINIZ GUZEL ANNİSLER NEDEN SESSIZ BURALAR🤗🤭😁KIM NAPIYOR NERDE NASILSINIZ🥰❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,424 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı NERDESINIZ GUZEL ANNİSLER NEDEN SESSIZ BURALAR🤗🤭😁KIM NAPIYOR NERDE NASILSINIZ🥰❤
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kiyamam ya benim kizim henuz 5 aylik ešim birinide yaparim diye tutdurmus delimi ne🤣 sanki dogirmaqq kolay is
Amanın 🤣 Vallha 8 sene sonradan geldi supriz oldu bize normalde hamile kalmam çok zordu benim rahim bebeği kabul etmiyordu ve zor bir hamilelik dönemi geçirdim 2 sinde de benim yumurtaligiminda biri yok ama rabbim nasip etti 2 tane yeterli rabbim onlara uzun ömür versin ve isteyen dileyen kuluna versin 🙏🥰😍🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen kuzum rabbim sana hayirlisi nasip etsin gönlüne gire versin inşallah tez zamanda güzel haberler duyarız senden🙏🤲🥰😍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asena benim dağ taş meselesi var biliyorsun düşüncelerdeyim😊
Kuzum inanırmışın dün gece yastığa kafamı koydum hayallere daldım sizlerin yüzünü bilmiyorum ama kafamda yüzünüzü çizdim yemyesil ağaçların içinde ormandayız ama tam tepede çocuklarımız biz şen şakrat o kadar güzeldi ki hayali böyleyse dedim gerçeği daha da güzeldir eminim dedim kendi kendime 🤭🤭🤭🤣🤣🤣😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar