Nerdesiniz Kizlar Canlanalim benimde Kafa dagilsin🙃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Nerdesiniz Kizlar Canlanalim benimde Kafa dagilsin🙃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,029 kez görüntülenmiş, 179 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Nerdesiniz Kizlar Canlanalim benimde Kafa dagilsin🙃
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum emzirdiğim için antibiyotik kullanamıyorum şu an yoksa çoktan başlardım
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok Şükür canim her geçen gun daha iyi olursun senin güzel bir uykuya ihtiyacın var
İnşallah kuzum ya inşallah kesinlikle çok güzel bir uykuya böyle derin hiç uyanmamak üzere uykuya ihtiyacım var

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum emzirdiğim için antibiyotik kullanamıyorum şu an yoksa çoktan başlardım
Antibiyotige baslatmiyorlar yahu. Benim sipa 2 yada 3 aylikken ateşi 39 a çıkmıştı, halsizdi falan, hic doktora goturmedim onun atesi 37 lere dusunce benim atesim 39.9 a cikmisti, 1 gece dusurmek için ugrastik dusmedi, hemen hemen senin gibi olmustum, ama sipa benim atesim yuksek olunca emmeyi birakti, oyle olunca acilde bekleyemezdim, saglik kabinine gittim. Durumu anlatinca sen emziren annesin ve acilen iyilesmen lazim, icinde cok az antibiyotik olan igne vurcsm eve gidince ilk sütü sagip dök demisti. Ve igneden 1 saat sonra atesim dusmustu, cocugum da emmeye baslamisti.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Es
İnşallah canım

İnşallah kuzum ya inşallah kesinlikle çok güzel bir uykuya böyle derin hiç uyanmamak üzere uykuya ihtiyacım var
Ah ah nerde öyle derim bir uyku halde eşinin evde olduğu bir vakit güzelce dinlene bilirsin canim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Antibiyotige baslatmiyorlar yahu. Benim sipa 2 yada 3 aylikken ateşi 39 a çıkmıştı, halsizdi falan, hic doktora goturmedim onun atesi 37 lere dusunce benim atesim 39.9 a cikmisti, 1 gece dusurmek için ugrastik dusmedi, hemen hemen senin gibi olmustum, ama sipa benim atesim yuksek olunca emmeyi birakti, oyle olunca acilde bekleyemezdim, saglik kabinine gittim. Durumu anlatinca sen emziren annesin ve acilen iyilesmen lazim, icinde cok az antibiyotik olan igne vurcsm eve gidince ilk sütü sagip dök demisti. Ve igneden 1 saat sonra atesim dusmustu, cocugum da emmeye baslamisti.
Ah ah nerede Vallahi burada hiç öyle bir şey yapmadılar direkt eve gönderiyor emziriyorsun bir şey yapamayız

Es
Ah ah nerde öyle derim bir uyku halde eşinin evde olduğu bir vakit güzelce dinlene bilirsin canim
Kuzum eşim de nöbetler olduğu için uykusuz olabiliyor Ona da bir şey diyemiyorum Allah var

Es
Kuzum eşim de nöbetler olduğu için uykusuz olabiliyor Ona da bir şey diyemiyorum Allah var
Ah ah nerede Vallahi burada hiç öyle bir şey yapmadılar direkt eve gönderiyor emziriyorsun bir şey yapamayız

Bir de Larende bensiz duramıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar