Nezle oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşracık tarafından oluşturulan Nezle oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,106 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nezle oldum
Konbuyu başlatan Büşracık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
5 hafta 4 günlük gebeyim nezle oldum burun akıntısı halsizlik boğaz ağrısı var çok korkuyorum düşük olur diye yardım edin😔

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
5 hafta 4 günlük gebeyim nezle oldum burun akıntısı halsizlik boğaz ağrısı var çok korkuyorum düşük olur diye yardım edin😔
Allah büyüktür hiç bsy olmaz Allah'ın izniyle bende gebe olduğumu öğrenmeden önce nezle olmuştum kendini sıcak tut c vitamini bolca tüket kendini terletmeye çalış geçer hemen inşallah

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Kalk bir acile git için rahat etsin doktora görün serum falan verirler daha çabuk geçer Allah'a emanet et bebeğini allahin izniyle hiç bsy olmaz 🤲
İlk gebeliğim 3 senenin ardından ve Serumdanda korkum var iyi gelmez diye ondan dolayı gidemedim buraya yazmak istedim insan merak ettiği şeyleri buraya yazınca hayır sever insanlar Allah Onlardan Razı Olsun Bi nebze dahi olsa İnsanın İçini Rahatlatıyorlar yorum Yapan kişiler. lütfen dua edin inşallah birşey olmaz rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucaklarız bebişlerimizi

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamileliğim baslarinda grip oldum 20 gün sürdü. Ortalarında tekrar oldum 10 gün sürdü şuan 1 aydır hergun en fazla 10 kez hapsiriyorum grip değilim ama burnum akıyor arada bir öksürük falan hastaneye gittim mevsimsel alerjik miş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebeliğim 3 senenin ardından ve Serumdanda korkum var iyi gelmez diye ondan dolayı gidemedim buraya yazmak istedim insan merak ettiği şeyleri buraya yazınca hayır sever insanlar Allah Onlardan Razı Olsun Bi nebze dahi olsa İnsanın İçini Rahatlatıyorlar yorum Yapan kişiler. lütfen dua edin inşallah birşey olmaz rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucaklarız bebişlerimizi
Canm merak etme inşallah birşey olmaz ben grip oldum 5 haftaliktim 20 gün sürdü hep ıhlamur içtim doktorada gitmedim arayıp birşey de demedim ama çok kötüydüm korona değildim yani onun farkındaydım belirti nezle belirtisiydi ama bademcik öksürük buurn akıntısı ve yanması çok kötü geçirdim ve sadece ıhlamur ve portakal elma ayva azda nane kaynattim hep bu şekilde sonra kendime geldim şuan gene burnum akıyor ve hapsiirk bırakmadı pesimi bazen 5 kere arka arkaya hapsirdigim oluyor ve su akıyor resmen alttan

Canm merak etme inşallah birşey olmaz ben grip oldum 5 haftaliktim 20 gün sürdü hep ıhlamur içtim doktorada gitmedim arayıp birşey de demedim ama çok kötüydüm korona değildim yani onun farkındaydım belirti nezle belirtisiydi ama bademcik öksürük buurn akıntısı ve yanması çok kötü geçirdim ve sadece ıhlamur ve portakal elma ayva azda nane kaynattim hep bu şekilde sonra kendime geldim şuan gene burnum akıyor ve hapsiirk bırakmadı pesimi bazen 5 kere arka arkaya hapsirdigim oluyor ve su akıyor resmen altta

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Amin rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah korkma rabbim istemedikçe yaprak bile kıpırdamzmiş Allah büyüktür içine korku düşmesin doktor serumu ona göre verir hiç korkma valla bsy olmaz sen yeterki içini ferah tut gitmem diyosan da kendini terlet mutlaka c vitamini şeyler tüket Allah büyüktür 🤲

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Amin rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah korkma rabbim istemedikçe yaprak bile kıpırdamzmiş Allah büyüktür içine korku düşmesin doktor serumu ona göre verir hiç korkma valla bsy olmaz sen yeterki içini ferah tut gitmem diyosan da kendini terlet mutlaka c vitamini şeyler tüket Allah büyüktür 🤲
Allah razı olsun gülüm çok teşekür ederim güzel bilgin için ♥️😊

Rabbim yardımcın olsun canm inşallah limonlu çay meyve ve bol su tüket atlatırsın inşallah
Amin Allah razı olsun öyle yapacam inşallah 🙏♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar