Niğde ömer halisdemir hastanesinde dogum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prnssannsi tarafından oluşturulan Niğde ömer halisdemir hastanesinde dogum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,165 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Niğde ömer halisdemir hastanesinde dogum yapanlar
Konbuyu başlatan Prnssannsi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylülekim
B

Berivan51

Guest
Niğde devlet hastanesinde dogum yapanlar varmi acaba nasil hastane falan
Canım ben 2 ay önce doğum yaptım pek sevemedim imkanım olsa özelde yapardım doğumumu hiç ilgilenmiyolar doğumdan sonra çocuğu kucağıma verdiler bir saat oldu gelen de olmadı ilgilenmiyolar çağırmayla geliyolar yanına

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Banada ozelde yapma devlet daha iyi diyorlar ama bilemedim kafam karisti baya bu konuda
Bende hayat hastanesinde doğum yaptım doktorlar çoktu 2015 aralık 15 te doğum yaptım iyiydi tabi paralı olunca ilgi oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimi devlet h.iyi diyo kimiside özel ıyi diyolar.aslinda şans meselesi allah ıyi insanlarla karşılaştırsinhepimizi

C

Cinarin annesi

Guest
Bende mecburen omer halis demir hastanesinde yapcam yada kayseri memoryilda cunku hayat hastanesinde hayat yok su nigdede adam akilli bi hastanemiz bile yok guya arastirma hastanesi oldu ama bilmiyorum Allh iyi insanlar cikarsin karsimiza

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar