Nikotin sakızı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda çiceği tarafından oluşturulan Nikotin sakızı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,309 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nikotin sakızı
Konbuyu başlatan Sevda çiceği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yaptiysam sigarayi birakamadım gunde 1 paket hatta fazla da icebiliyorum onun yerine nikotin sakızı kullansam bisey olurmu...lütfen yardım

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yaptiysam sigarayi birakamadım gunde 1 paket hatta fazla da icebiliyorum onun yerine nikotin sakızı kullansam bisey olurmu...lütfen yardım
Bende çok uğraştım ama bırakamadım aksine bırakmak isteyince daha çok içmeye başladım o yüzden artık akışına bıraktım vicdan yapmaktan Bi hal oldum madem bırakamıyorum kendime niye eziyet ediyorum dedim doktoruma da söyledim içtiğimi bana risklerini anlattı ama kızmadi içme dedi bende içmek istemiyorum hatta kendimden nefret eder oldum ama nafile inşallah bu gün bize de nasip olur bırakmak

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar iciyorsun dedi 1 paket dedim iç iç devam et kızim dedi....vallah anlamadim kızdi yani
Canım hep kızıyor drlar gebelikte sigara içilmesine çoğunun tepkisi aynı oluyor yani. Bana da drum bırak dedi bırakamadım ama azalttım 3 4 günde bir paket içiyorum normalde günde 1 buçuk 2 pakete yakın sigara içiyordum bende

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
Canım hep kızıyor drlar gebelikte sigara içilmesine çoğunun tepkisi aynı oluyor yani. Bana da drum bırak dedi bırakamadım ama azalttım 3 4 günde bir paket içiyorum normalde günde 1 buçuk 2 pakete yakın sigara içiyordum bende
Bende 3 4 tane içsem raziyim ama kendimi bilincsiz olarak sigara iceroen buluyorum🥺

Tüm sayfalar yüklendi.