Nikotin sakızı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda çiceği tarafından oluşturulan Nikotin sakızı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,347 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nikotin sakızı
Konbuyu başlatan Sevda çiceği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yaptiysam sigarayi birakamadım gunde 1 paket hatta fazla da icebiliyorum onun yerine nikotin sakızı kullansam bisey olurmu...lütfen yardım
Bence kesinlikle yönelme hamileyken böyle şeylere ben hamilelik öncesinde nikotin bandı kullandım bütün kolum uyuştu Ogün acile gitmiştim kolumun sızısından kafama göre eczaneden almıştım 🤦‍♀️sigara içme konusuna gelince yeri geldi bende 1 paket içtim hamilelikte tabiki çok zararlı ama normalden daha çok canım istiyordu engel olamıyordumm çok iyi anlıyorum seni 🤕

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelerin yüzde 80i gebelikte de sigaraya devam ediyormuş maalesef yapılan araştırmalar bu yönde.bende hamilelik ten önce bir buçuk paket falan içiyodum günde 10 taneye falan düşürdüm.kac kere bırakmayı denedim yapamadım,çok zor Rabbim yardımcımiz olsun.bir tanıdığım vardı sigarayı bir iki taneye düşürmüştü ama başka bir sebepten çok erken doğum yaptı ölümden döndü nerdeyse.birsey olucagi varsa oluyo bence.tabi ki keşke bırakabilsek ama 🤷bol bol dua ediyorum bende Allah'ım evlatlarimla imtihan etme diye.baska birşey gelmiyor elimden

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar iciyorsun dedi 1 paket dedim iç iç devam et kızim dedi....vallah anlamadim kızdi yani
Bende anlamiyorum yargılamakta istemiyorum ama gebesin ve 1 paket sigara içmen normal bi durum değil, bari azalt bende sigara kulanan biri olarak anlıyorum seni çok zor braktım bende ama sonuçta bebeyimden önemli değil ...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar