Nişan ara ara gelir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Nişan ara ara gelir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,196 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan ara ara gelir mi
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Doktor her şeyi iyi dedi kuzum şükür suyu yeterli miktarda dedi baş geliş kilosu yerinde 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şana ne dediler kuzum
Şükür sevindim canım benim. Bende de sıkıntı yok suyu iyi dedi. Baş aşşagı 29. Haftada dönmüştü hep baş aşşagıydı hala öyle doktorum baktıgı zaman dogum posizyonuna dönmeye başlamış. 10. Gün görmek istiyorum çatı muayenesi yapıcam o zaman dogum başlıyor diyebilirim haberin olsun dedi :)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şükür sevindim canım benim. Bende de sıkıntı yok suyu iyi dedi. Baş aşşagı 29. Haftada dönmüştü hep baş aşşagıydı hala öyle doktorum baktıgı zaman dogum posizyonuna dönmeye başlamış. 10. Gün görmek istiyorum çatı muayenesi yapıcam o zaman dogum başlıyor diyebilirim haberin olsun dedi :)
Şükür kuzum hayırlısı ile kucağımıza alalım minikleri 🤲🏻 ♥️

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sabahtan beri yatıyorum abla tek lavabo için kalkıyorum zaten moralimi bozan o ayağa kalkamadım bugün adam gibi tek 2 dkk lavaboya gidip geldim gün içinde neden bu akıntı durduk yere geldi onu anlamaya çalışıyorum 🥺 Kayra vajinama baskı yapıyor ve ara ara sızlama oluyor o bölgemde annem gidelim diyor içimiz rahat eder diye dünden ultrasona girdi bugün de gireck olması tedirgin ediyor açıkçası bide ustuen pazartesi girecek 3 gün üst uste 🤦🏻‍♀️ bilmiyorum çok kararsızım
Ben butun hamileliğimde yattım , bence kesinlikle baska hastaneye git saglikla kucagina alirsin insalla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben butun hamileliğimde yattım , bence kesinlikle baska hastaneye git saglikla kucagina alirsin insalla
Gittim kuzum bugün doktorum kahverengi akıntı normal dedi kırmızı şekilde kanmaa yada su gelirse direk gel dedi bide sıkı takibe başlayalım riskli diye 2 haftada bir çağırmaya başlayacaklar

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar biliyorsunuz geçen hafta hastaneye yattım erken doğum riski yüzünden doktor 1 gün yatırıp çıkarmıştı ilaç vermişlerdi o kanmayi kesmişti ama 3 gün boyunca normal kahverengi şekilde geldi. Dünde bazılarınız bilir sümüksü akıntı yüzünden hastaneye gittim doktor ilk başta 2.5 cm açılma var dedi aradan 45 dkk geçti muayne etmeden açılma yok sende dedi eve gönderdi akıntıyı durdurmadi bile . Ayıptır söylemesi şimdi lavaboya gittim peçeteye tamamen sümüksü yarı kanlı şekilde kahverengi akıntı geldi ben şimdi ne yapayım kafayı yicem 🤦🏻‍♀️uzun oldu kusura bakmayın💫
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu gelen şey Nişan mı geçen hafta doktorum akıntı için doğum belirtisi demişti ve 1 cm açılma var demişti hatta o gün 3 tane doktor bakıp 1 cm açılma var dedi dünkü o 1cm bile yok diyor açılma kendi kendine kapanır mı yoksa doktorun ilgisizliği mi
Canım çok geçmiş olsun bence başka bi hastaneye başka bş doktora görün bakalım o ne diyor. Doktorun da ilgisizliği olabilir

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Gittim kuzum bugün doktorum kahverengi akıntı normal dedi kırmızı şekilde kanmaa yada su gelirse direk gel dedi bide sıkı takibe başlayalım riskli diye 2 haftada bir çağırmaya başlayacaklar
Canım bana da tam tersini söyledi, doktorum. Koyu renkte kan gelirse o kötü demişti. Düşük riskli gebelik ilgi alanı doktorumun egitimler veriyor. Bende de riski erken farketti. Şimdi kırmızı renk mi kötü koyu renk mi hangisi dogru 😄🤦‍♀️🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.