Nişan lekesi geldikten ne zaman sonra doğum başlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Nişan lekesi geldikten ne zaman sonra doğum başlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,007 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan lekesi geldikten ne zaman sonra doğum başlar
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yk valla asla gtmem 11 temmzda gtcm doktora smdi gtsem beni öldururler 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özel iyi bakio rht rhtszlgini dile getrionndoktor dinlio devlet kulak ardi edio adamin olmasi lazm sna iyi bakilmask ocn
Gerçekten de çok iyi ilgileniyor. Geçen hafta gittim ilk gebeliğim olduğu için bana detaylıca herşeyi anlattı. İşte böyle ağrılar bu haftalarda oluyor bunlar olucak sancın şöyle gelecek kasılma şöyle olucak hepsini detaylı anlattı ağrı oluyor ama kendini korkutmasan endişelenecek bir durum yok doğumun kolay geçmesi için bol bol yürüyüş yap sıcak suyla duş al falan bunun gibi bir çok bilgi verdi . Gerçekten de dokuz aydır gidiyorum bir kere olsun bile pişman olmadım gittiğim için.

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten de çok iyi ilgileniyor. Geçen hafta gittim ilk gebeliğim olduğu için bana detaylıca herşeyi anlattı. İşte böyle ağrılar bu haftalarda oluyor bunlar olucak sancın şöyle gelecek kasılma şöyle olucak hepsini detaylı anlattı ağrı oluyor ama kendini korkutmasan endişelenecek bir durum yok doğumun kolay geçmesi için bol bol yürüyüş yap sıcak suyla duş al falan bunun gibi bir çok bilgi verdi . Gerçekten de dokuz aydır gidiyorum bir kere olsun bile pişman olmadım gittiğim için.
Masallah ins olmazsn cnm ...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebiş hareketlerini takip ette canım ne olur ne olmaz allah korusun
Yk yk ablasii benm kiz yaban anne karninda masallah bana disini gosterio 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.