Nisan mi anlam veremedim tecrübeli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Nisan mi anlam veremedim tecrübeli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,857 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nisan mi anlam veremedim tecrübeli anneler
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
36+3 oldum bugün şimdi banyo yapiyordum bacak arami lifliyordum sandalyede oturmuş bir vaziyette ve elimin üstüne kırmızı kahve karisik bir şey sürüldü etrafıma baktım bir yerde birşey yok devamı gelen birşey yok sancım bel ağrısı da yok zaten sezeryan olucam bu elimin üstüne sürülen nişan denlilen şey mi dogum mu başlıyor doktora gitmem gerekiyor mu anneler

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum nişan kırmızı olur derler ama Bi de sümüğümsü olurmuş kahverengi leke nedir bilmem ama bence doktorunu arayıp sormalısın

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum nişan kırmızı olur derler ama Bi de sümüğümsü olurmuş kahverengi leke nedir bilmem ama bence doktorunu arayıp sormalısın
Evet o sümüksü birşey gibimi cozemedim elimde lif vardı köpüklü elimin üstüne sürüldü ama hiç ağrım sızım yok eminde olamadigim için doktorumu aramadim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet o sümüksü birşey gibimi cozemedim elimde lif vardı köpüklü elimin üstüne sürüldü ama hiç ağrım sızım yok eminde olamadigim için doktorumu aramadim
Yok, kuzum ara ne olur ne olmaz sonuçda son zamanlarda ne olur ne olmaz belli olmaz. Valla ben olsam arar yada giderim çünkü senden gelen bişey sonuç da

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tarif ettiğine göre nişan gelmiş canım dr nu bilgilendirmelisin kesin sezeryan olacaksan alttan muayene etmiyolar. Sağlıklı bi doğum olur inşallah 🙏🏻
Yok cnam 16 sında gel demişti tahlilleri yapıp doğuma hazirlicaz dedi bu akşam da böyle birşey oldu bir türlü emin olamıyorum da Nisan mi değil mi doktora gitsem anlıyorlar mu nisan mi diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar