Nisan mi anlam veremedim tecrübeli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Nisan mi anlam veremedim tecrübeli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,856 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nisan mi anlam veremedim tecrübeli anneler
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Akıntı normal canım doguma yakın zaman oluyor ama kırmızı kan seklinde veya kahverengi seklındeyse nısandır
Kahve rengi kırmızı karışık gbi elimde lif vardı köpüklü bacak arami lifliyordum bir baktım elimin üstünde ama öyle sancım bel ağrım falan yok etrafimi çok kontor ettim hani dedim bir yerden mi geldi yok başka gelir diye beyaz bez koydum daha gelmedi anlam veremedim nisan geldikten sonra hemen doğum oluyor mu ki sezeryanim 17 sindeydi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Herkesde bı olmuyor canım Nisan geldikten 1 hafta sonra da yada 2 saat sonra da sancı gelebiliyor takip et nisansa az az gelir yine leke seklinde yoksa doktora gorun canım bi nts cekılır

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kahve rengi kırmızı karışık gbi elimde lif vardı köpüklü bacak arami lifliyordum bir baktım elimin üstünde ama öyle sancım bel ağrım falan yok etrafimi çok kontor ettim hani dedim bir yerden mi geldi yok başka gelir diye beyaz bez koydum daha gelmedi anlam veremedim nisan geldikten sonra hemen doğum oluyor mu ki sezeryanim 17 sindeydi
Sen nasılsın cnm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Herkesde bı olmuyor canım Nisan geldikten 1 hafta sonra da yada 2 saat sonra da sancı gelebiliyor takip et nisansa az az gelir yine leke seklinde yoksa doktora gorun canım bi nts cekılır
Daha henüz gelmedi bir tek banyoda az elime sürülen beyaz peçete koydum gelirse surulsun diye ama gelmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

36+3 oldum 16 tahlillerim.var 17 sinde 18 gbi sezeryana alırız dedi

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Valla o zaman bekle canım ama nişanda gelmez bir daha
Eşimi aradim İstanbul içinde gelmem uzun sürer dedi bekliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tarif ettiğine göre nişan gelmiş canım dr nu bilgilendirmelisin kesin sezeryan olacaksan alttan muayene etmiyolar. Sağlıklı bi doğum olur inşallah 🙏🏻
İnşallah zamnainda gelir kilosu biraz düşüktü 1 haftada 1 hafta diyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar