Sorum var Nişan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde CerenEla tarafından oluşturulan Nişan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan
Konbuyu başlatan CerenEla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Kızlar benim ikinci doğum olacak ama birincide nişan durumunu yaşamamistim. Sorum şu ben şimdi Nisan geldi ama ben sancı bekliyorum. İlki sancı ile gitmiştim. Bu durumu yaşayan arkadaşlar beklemeli miyim?
Nişan geldiyse ve bebeğin hareketleri iyiyse evde kalabilirsiniz kuşum yinede doktora da görün istersen, rabbim bi avazda kurtarsın inşallah 🥰

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen bana doktorum kanama nişan su geldpi an direk gel demişti kuzum şuan enfeksiyona açık haldesşn doktor gözetiminde olman daha sağlıklı olur
Enfeksiyon olayını bende düşünmedim değil devlete gidiyorum. Aradım ulaşmaya çalıştım ama açan olmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nişan geldiyse ve bebeğin hareketleri iyiyse evde kalabilirsiniz kuşum yinede doktora da görün istersen, rabbim bi avazda kurtarsın inşallah 🥰
Allah razı olsun ❤️

Allah razı olsun ❤️
Hareketleri iyi hatta adet ağrıları başlangıcı gibi kasılmalar da başlıyor gibi. Su gelme durumu yok. Ağrım da yok şuan.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Enfeksiyon olayını bende düşünmedim değil devlete gidiyorum. Aradım ulaşmaya çalıştım ama açan olmadi

Allah razı olsun ❤️

Allah razı olsun ❤️

Hareketleri iyi hatta adet ağrıları başlangıcı gibi kasılmalar da başlıyor gibi. Su gelme durumu yok. Ağrım da yok şuan.
Hayırlısı olsun kuzum sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 dikkat et ama kendine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar