Sorum var Nişanım geldi ama sancı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Nişanım geldi ama sancı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,671 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişanım geldi ama sancı yok
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Annişler selam bugün öğlen sıraları nişanım geldi demiştim sonra agrım olmadı hiç acaba nezmna doğum olur
Kuzum nişan gelmesi hemen doğum olucagi anlamına gelmez bazen haftalar sonra bazen günler sonra bazen ise saatler sonra doğum gerçekleşir misal benimki doğumdan 3 gün önce nişanım gelmişti

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🙏🏻
Amin canım inşşlh🤲🏽
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum nişan gelmesi hemen doğum olucagi anlamına gelmez bazen haftalar sonra bazen günler sonra bazen ise saatler sonra doğum gerçekleşir misal benimki doğumdan 3 gün önce nişanım gelmişti
Hayırlısı artık canım bklıuoruz

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım afedersin lavobodan cıktım bir vaktım sıcak bişi geluo akıntı peçetyle sileyim dedim peçeteye bakınca gördüm sümüksü vr kanlıydı hafif korkmadım deyiltabi acık kokrtum.. Amin canım cümlemiz bütün annelerimiz saglıkla kucana alsın bebişlerini ewet kanlı sümüksü akıntı canım herkes bana senin yakın doğumun diıor cok heycanlıyı bakalım nezman gelicek oğlum😊
Bence bir git hastabeye derim benim ilk sancı oldu demekki Nisan o oluyor banada bugün aynı şeyi dediler karnın düşmüş dediler 10 gün daha kalsın içimde

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı artık canım bklıuoruz
Canım bir güne de doğum olabilir bir haftaya da bu süre de suyun gelir sancın olmazsa mutlaka hastaneye git ama
İnşşlh canım allah biliyor artık

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Annişler selam bugün öğlen sıraları nişanım geldi demiştim sonra agrım olmadı hiç acaba nezmna doğum olur
Hayırlı inşallah canım çok sevindim ya merak ediyprum bend ebenimki ilk nasıl gelecek ne olacak dün benimde birden bacakların ağrımaya başladı adet olacak gibi halsiz kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar