Sorum var Niye böyle oluyorum ben ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Niye böyle oluyorum ben ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,468 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Niye böyle oluyorum ben ya
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba öncelikle 30 haftalık hamileyim o kadar halsizleşiyorum ki bazen garip şeyler oluyor bana ayağa kalkınca fenalaşıyorum sanki nefesim kesiliyor sıcak basıyor kafamın arkası sanki sıkışıyor omuzlarımda sanki 100 kilo var gibi niye böyle oluyorum ya benim gibi olan var mı 😞☹️🥺☹️
Merhaba kuzum gebelikte bu tür şeyler oluyor kan değerlerine baktırdinmi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bilmiyorum iyi diyelim iyi olalım 🥺 Amman karışık ya öyle böyle işte 🥺 her yerimiz virane gibi biz kısa bir yerlere gitsek geri kalan bu insanlar bebekler çocuklar yaşlılar ne yapacak buranın kışı çok sert soğuk ya 🥺 dışardaki ayakkabının bu sene dondugunu hatrlyrm 🥺 bilmym karışık duygular üzgünüm ama keşke insanlar için elimden bir şeyler gelse keşke millet konteyner de donar şuan bile çok UFO sönünce soğuk çadır da yazın çok sıcak olur kışın da insanlar donar ve ikisi de çok tehlike li ateş fln değse Allah korusun 🥺 yılanlar da çokmuş bu sene Allah'ım herkese yardım etsin inşallah şimdi evde yapamyrz yasa çıktı arsalara tarlya vs izin verilmiyor tüm insanlar çok çaresiz ya 🥺🥺🥺🥺 herkes depremzedeleri unuttu resmen 🥺
Ahhh ozlemim ahh cok aci ne yazikki yaradanim büyüktür kuzum tevekkül etmekten baska bir cagremiz yok Allahim muhakkak koymusdur bir yola rabbim Ümmeti Muhammed'i yanliz birakmaz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ahhh ozlemim ahh cok aci ne yazikki yaradanim büyüktür kuzum tevekkül etmekten baska bir cagremiz yok Allahim muhakkak koymusdur bir yola rabbim Ümmeti Muhammed'i yanliz birakmaz
Aynen öyle gelen herşey rabbim den canım benim inşallah 💕 Allah büyük bekleyip göreceğiz inşallah canım Rabbim kimseyi darda ve çaresiz bırakmasın inşallah 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

S
Senden de canim razı olsun🧡
💕🤗😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen öyle gelen herşey rabbim den canım benim inşallah 💕 Allah büyük bekleyip göreceğiz inşallah canım Rabbim kimseyi darda ve çaresiz bırakmasın inşallah 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

💕🤗😘
Aynen öyle kuzum amin canim amin
Cok fazla kendini yipratma sütun kesilir bak

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle kuzum amin canim amin
Cok fazla kendini yipratma sütun kesilir bak
Aynen öyle de işte insan bir değişik oluyor ya düzen vs hepsi herşey gitti bir buraları görsen millet süslü elbiselee giyerdi herkeste o biçim makyaj ayakkabı kıyafet şimdi ise insanlar ne bulursa onu giyiyor bak benim etiketi üzerinde bir giymediğim şeyler var depremden önce aldığım hepsi de çıktı duruyor ama içimden giymek gelmiyor gerçekten sanki yasta gibiyim inanır mısın? Ben hamileyim diye aallah razı olsun asla inkar etmem bana da hamileyim diye tayt gündelik etek pantolon gibi seyler geldi insan bir garip oluyor üzüldüm agladim gerçekten buraya da getrdim hep dagttim benim çünkü çok onlardan da ihtiyacı olana verdim vereceğim de almış almış evi doldurmuşum gerçekten bir gün giyerim diye beni bekliyor bundan sonra da elbiseyi fln nerede giyeyim topuklu ayakkabıları Amman 🥺 Allah'ım herkese yardım etsin inşallah eski günlerine döneriz tüm depremzedeler yani 🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen öyle de işte insan bir değişik oluyor ya düzen vs hepsi herşey gitti bir buraları görsen millet süslü elbiselee giyerdi herkeste o biçim makyaj ayakkabı kıyafet şimdi ise insanlar ne bulursa onu giyiyor bak benim etiketi üzerinde bir giymediğim şeyler var depremden önce aldığım hepsi de çıktı duruyor ama içimden giymek gelmiyor gerçekten sanki yasta gibiyim inanır mısın? Ben hamileyim diye aallah razı olsun asla inkar etmem bana da hamileyim diye tayt gündelik etek pantolon gibi seyler geldi insan bir garip oluyor üzüldüm agladim gerçekten buraya da getrdim hep dagttim benim çünkü çok onlardan da ihtiyacı olana verdim vereceğim de almış almış evi doldurmuşum gerçekten bir gün giyerim diye beni bekliyor bundan sonra da elbiseyi fln nerede giyeyim topuklu ayakkabıları Amman 🥺 Allah'ım herkese yardım etsin inşallah eski günlerine döneriz tüm depremzedeler yani 🥺
Ah özlemim içinde bulunduğun durum cok aci Rabbim sizleri feraha erdirsin insallah birtanem insallah güzel günler gelicek gene o sokaklar şenlenecek Rabbimin izniyke

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ah özlemim içinde bulunduğun durum cok aci Rabbim sizleri feraha erdirsin insallah birtanem insallah güzel günler gelicek gene o sokaklar şenlenecek Rabbimin izniyke
İnşallah canım benim inşallah 💕 🤲 tek düşüncem işte bu insanlar ne olacak nasıl olacak Allah herkesin yardımcısı olsun eski günlere döneriz inşallah canım benim 🤲🤲 canım çok teşekkür ederim iyi ki varsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah canım benim inşallah 💕 🤲 tek düşüncem işte bu insanlar ne olacak nasıl olacak Allah herkesin yardımcısı olsun eski günlere döneriz inşallah canım benim 🤲🤲 canım çok teşekkür ederim iyi ki varsın
Inşallah kuzum inşallah sende iyiki varsın canım benim ♥️♥️♥️

Tüm sayfalar yüklendi.