Sorum var Niye böyle oluyorum ben ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Niye böyle oluyorum ben ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,459 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Niye böyle oluyorum ben ya
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canımsın 💕 kızım dün çok ağladı doğdu doğalı ilk kez böyle oldu gaz durmadan gaz çıkardı oğlumda canı sıkılıyor oynayacak çocuk arıyor ara sıra oynuyor sen naslsn çocuklar nasıllar cnm
Kurban olurum ya çok mu soğuk özlemim ondan sa gaz olmış olabilir 🥺🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canımsın 💕 kızım dün çok ağladı doğdu doğalı ilk kez böyle oldu gaz durmadan gaz çıkardı oğlumda canı sıkılıyor oynayacak çocuk arıyor ara sıra oynuyor sen naslsn çocuklar nasıllar cnm
Kuzun öyküye kimyon cayindan 1 cay kaşığı verebilirsin rahatlatır
Pasam benim okulla baslayinca skilcak zamani olmaz iyi degerlendirsin♥️
Şükür kuzum ev iş cocuklar ayni
Cocuklar iyi sukurler olsun toprakta karne heyacani var laren hanimda kendi halinde

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzun öyküye kimyon cayindan 1 cay kaşığı verebilirsin rahatlatır
Pasam benim okulla baslayinca skilcak zamani olmaz iyi degerlendirsin♥️
Şükür kuzum ev iş cocuklar ayni
Cocuklar iyi sukurler olsun toprakta karne heyacani var laren hanimda kendi halinde
Kız bnde içiyorum rezene anason kimyon artk bağımlılık yaptı resmen ama ilk kez böyle oldu kuzum okuldan korkuyor gitmiyor ya nasıl olcksa
Çok şükür canım benim ne güzel ya masallahh❤️😘 canımsın ne güzel şeyler değil mi ?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kız bnde içiyorum rezene anason kimyon artk bağımlılık yaptı resmen ama ilk kez böyle oldu kuzum okuldan korkuyor gitmiyor ya nasıl olcksa
Çok şükür canım benim ne güzel ya masallahh❤️😘 canımsın ne güzel şeyler değil mi ?
Ona da ver kuzum zararı olmaz yani daha rahatlar sen kendinde iç de neden korkuyor minnak alışır alışır Aynen canım güzel şeyler gerçekten Allah herkese yaşatsın

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ona da ver kuzum zararı olmaz yani daha rahatlar sen kendinde iç de neden korkuyor minnak alışır alışır Aynen canım güzel şeyler gerçekten Allah herkese yaşatsın
Aynen içiyorum iki kez verdim başka vermdm durmzsa veririm ama çok gazlı iki gündür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deprem olur diye cnm bmm TV her an açık asla o olmzsa yatmyo uyuyana kadar açık ama oğlum bir yaramaz vArya anlatamam
Darısı bize insallh o günleri bizde görürüz inşallah bu sene bire başlayacak canm inşallah tatilde Bursa'da msn?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen içiyorum iki kez verdim başka vermdm durmzsa veririm ama çok gazlı iki gündür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deprem olur diye cnm bmm TV her an açık asla o olmzsa yatmyo uyuyana kadar açık ama oğlum bir yaramaz vArya anlatamam
Darısı bize insallh o günleri bizde görürüz inşallah bu sene bire başlayacak canm inşallah tatilde Bursa'da msn?
Damla kullaniyomusun kuzum gazi icin
Çocugun yasadigi zor kuzum biz bile diken ustunde dururken onun halleri cok normal
Amin insallah kuzum minimini bir olucak desene minnak
Aynen kuzum insallah temmuz 2 gibi yola çıkıcam

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Damla kullaniyomusun kuzum gazi icin
Çocugun yasadigi zor kuzum biz bile diken ustunde dururken onun halleri cok normal
Amin insallah kuzum minimini bir olucak desene minnak
Aynen kuzum insallah temmuz 2 gibi yola çıkıcam
Kuzum 280 e bir damla aldık ama sanki faydası yok gibi yaa şimdi yine iyi vurdu yaa insallh cnm bnm 😘 bu sene başlayacak inşallah ya ne güzel GT güzel tatilinizi yapin

Tüm sayfalar yüklendi.