Noddle aşığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Noddle aşığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,508 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Noddle aşığı
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda benim gibi noddle çok seven varmı 5 aylık hamileyim şu aralar çok fazla yiyorum geceleri bile kokusu burnuna geliyo eşim çok kızıyor 🙈🙈
Kısır lik yapıyor diyorlar ama ben her gün iki üç paket yiyordum ayrıca korunuyordum da ama ikinciye hamileyim hamile kaldigimda ilk aylar bulantidan yiyemedim şuan olsada yesem dedim 🤣 ben kendi tarifimi uyguluyorum efsane oğlumda bayılıyor 👍 yarın ilk iş gidip almak olucak

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kısır lik yapıyor diyorlar ama ben her gün iki üç paket yiyordum ayrıca korunuyordum da ama ikinciye hamileyim hamile kaldigimda ilk aylar bulantidan yiyemedim şuan olsada yesem dedim 🤣 ben kendi tarifimi uyguluyorum efsane oğlumda bayılıyor 👍 yarın ilk iş gidip almak olucak
Canin mi çekti kusura bakma canım 😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda benim gibi noddle çok seven varmı 5 aylık hamileyim şu aralar çok fazla yiyorum geceleri bile kokusu burnuna geliyo eşim çok kızıyor 🙈🙈
Cnm hiç sağlıkli bı yiyecek değil içinde çok katkı maddesi var sana da bebeğe de iyi değil .. 😉 umarım en kısa zamanda bırakırsın 😍

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok seviyorum hamileyim yiyorum ama hafta 1 ayda 2 3 defa az yiyorum sonucta herseyin fazlasi zarar noddle de pek saglikli denemez malesef ama cok severim 😂

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tovbee bide omu cikti kz benim kizda cok sevio arada yer ole bisi olurmu simdi benide korkuttun🤔😒
NOODLE YEMEK ZARARLI MI? ... Uzmanlar tarafından yapılan açıklamaya göre noodle tüketenlerde metabolik sendrom'a yakalananların enerji kontrolünü sağlayamadığını dolayısıyla kişide yüksek tansiyon, yüksek kolesterol gibi durumlar baş gösterdiği belirtildi. Bu sorunlar ise şeker hastalığı ve kalp hastalıklarını tetikliyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tovbee bide omu cikti kz benim kizda cok sevio arada yer ole bisi olurmu simdi benide korkuttun🤔😒
'Metabolik sendrom'a yakalananların vücutları enerji kontrolünü sağlayamıyor, dolayısıyla kişide yüksek tansiyon, yüksek kolesterol gibi durumlar baş gösteriyor. Bu sorunlar da şeker hastalığı ve kalp hastalıklarını tetikliyo

Tüm sayfalar yüklendi.