Nolur yardim edin sigarayi birakamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda çiceği tarafından oluşturulan Nolur yardim edin sigarayi birakamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,791 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nolur yardim edin sigarayi birakamiyorum
Konbuyu başlatan Sevda çiceği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki hemen Dr gitmelisiniz kontrol edilmesi gerekiyor. Benimde ilk haftalar pembe lekem geldi az olmasına rağmen tedbir amaçlı iğne vuruldu. Ne güzel Rabbim size seneler sonra evlat nasip etmiş lütfen içmeyin sigara bende içiyordum ama bıraktım

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bende sigara içen biri olarak sizi çok iyi anlıyorum ama tek anlamadığım o karnninizdaki masuma nasıl bile bile zarar veriyorsunuz bence bi bunu düşünün ,ben hamile oldumu anladığım.an braktım sigarayi nede olsa karnımdakindeb önemli değil doğrunca sütûm kesilince yine icerim okadar basit

Mlkmlk

Guest
rank
Karninizdaki size muhtaç bir canlı 😔 Sizinle yaşam bulmaya çalışıyor. İradenize hakim olup ona zarar vermeyi kesmek durumunda hissetmeye çalışsanız olmaz mı? Açıkçası sadece hamileyken de değil emzirme döneminde bile uzak durmak lazım . Hastanelerde parklarda kucaklarında çocuklarını emziriyolar ağızlarında sigara . O bebeklere yapılan haksızlık değil midir ? Annesi onu koruması gereken tek canlı onun sağlığını tehdit ediyor . Bir yandan sütünü veriyor bir yandan zehirliyor .Bilirsiniz pasif iciciler daha çok zarara maruz kalırlar . Anneler olarak yavrularımıza zarar veren her şeyden kaçınmalıyız . Bir anne yavrusunu korumak ister ona zarar vermek değil .. Kaldı ki kendimize verdigimiz zarar cabası ..

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
2 ay 4 günlük hamileyim sigarayi nasıl birakcam bilmiyorum vicdanım çok sızlıyor ama olmuyor
Valla ben 26 haftalığım bi gün 4 5 tane bi gün hiç içmediğim oluyor eşim bilmiyor hamileyken içtiğimi izin vermiyor dayanamıyorum napim ilk, hamileliğimde de içmiştm çok şükür bi sorun olmadı tabi herkes aynı değil iç demiyorum kimse yanlış anlamasın linç yemiyim zararlı çünkü ama insan nefsine hakim olamıyor bazen

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Bende sigara içen biri olarak sizi çok iyi anlıyorum ama tek anlamadığım o karnninizdaki masuma nasıl bile bile zarar veriyorsunuz bence bi bunu düşünün ,ben hamile oldumu anladığım.an braktım sigarayi nede olsa karnımdakindeb önemli değil doğrunca sütûm kesilince yine icerim okadar basit
Gözünde kararmıştır ondan bırakmışsındır 😁 insanın elinde değil nikotin çok kötü bisi sakızlara kadar denedim olmadı.neden bu kadar.sert cevap veriyorsun keyfi içmiyoruz panik atak geçiriyorum sigara dizginliyor en azından beni

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Karninizdaki size muhtaç bir canlı 😔 Sizinle yaşam bulmaya çalışıyor. İradenize hakim olup ona zarar vermeyi kesmek durumunda hissetmeye çalışsanız olmaz mı? Açıkçası sadece hamileyken de değil emzirme döneminde bile uzak durmak lazım . Hastanelerde parklarda kucaklarında çocuklarını emziriyolar ağızlarında sigara . O bebeklere yapılan haksızlık değil midir ? Annesi onu koruması gereken tek canlı onun sağlığını tehdit ediyor . Bir yandan sütünü veriyor bir yandan zehirliyor .Bilirsiniz pasif iciciler daha çok zarara maruz kalırlar . Anneler olarak yavrularımıza zarar veren her şeyden kaçınmalıyız . Bir anne yavrusunu korumak ister ona zarar vermek değil .. Kaldı ki kendimize verdigimiz zarar cabası ..
Okadar haklısın ki .....

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
👏👏👏👏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk gebeligim hemde 11 yil olmadi basarisiz tuo bebekden sonra kendiligindengebe kaldim 5 haftaligim sigara birakamiyorum midem bulanmiyo kese gorduk sadece bugun pembe leke geldi doktora gitsem mi bilemedim
Hayırlı olsun bebeğin canım inşallah bi daha gittiğinde bebeği de görürsün rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Keşke hemen gitseydin ilk haftalarda çok tehlikeli olabiliyor ihmale gelmez

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Gözünde kararmıştır ondan bırakmışsındır 😁 insanın elinde değil nikotin çok kötü bisi sakızlara kadar denedim olmadı.neden bu kadar.sert cevap veriyorsun keyfi içmiyoruz panik atak geçiriyorum sigara dizginliyor en azından beni
Sert deģil doğruları söylüyorum ben 10 sene sigara içmiş insanım o yûzden nikotin bağımlılığıda çok iyi biliyorum halada canm çok istiyor ama önemli olan bebek ,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar