Normal doğum belirtileri nelerdir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde mltmasln tarafından oluşturulan Normal doğum belirtileri nelerdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,144 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Normal doğum belirtileri nelerdir?
Konbuyu başlatan mltmasln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi o doktor hatırlamıyor bile. Ayrıca hemşirelerin hatası, lavman yapsalardı böyle bir şey olmazdı, sende utanmazdın boş yere. Hem doktorunuzda gayet iyiymiş maşallah, hiçte utanma. İyikide yapmışım de, o kadar acı çekip ufacık bişeyden utanma hiç
Orası öyle tabi lavman gerektiğini hiç duymadım kimse de demedi ben sancı odasına alındıktan sonra birini daha yatırdılar o bas bas bağırıyordu acil lavaboya gitmem gerek diye ona da aynı muamele yapıldı bilkent şehir hastanesindeydim galiba her hastane bu konuda farklı ilerliyor Allah razı olsun hemşireler de doktorlar da çok iyilerdi doğuma girenler yani yoksa hamilelikte bakan doktorlar çoğu vicdansızdı neyse artık sağlıkla kuzucuğumu aldım gerisi anı oldu 😍😍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Normal doğum yapmadım tecrübeli değilim ama bilgim dahilinde söyleyeyim. Belden başlayıp kasıklara doğru yayılan adet ağrısı gibi giderek şiddetlenen düzenli saat aralıklarıyla 30-20-10-5-3 dk da bir gelen sancılar olur. Karında sertlesme olur rahmin kasıldığını gösterir. Bunlardan önce internette yazan annede rahatlama enerjik hissetme ishal gibi belirtiler de var ama herkeste bir olmaz tabi
Katılıyorum ♥️

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Orası öyle tabi lavman gerektiğini hiç duymadım kimse de demedi ben sancı odasına alındıktan sonra birini daha yatırdılar o bas bas bağırıyordu acil lavaboya gitmem gerek diye ona da aynı muamele yapıldı bilkent şehir hastanesindeydim galiba her hastane bu konuda farklı ilerliyor Allah razı olsun hemşireler de doktorlar da çok iyilerdi doğuma girenler yani yoksa hamilelikte bakan doktorlar çoğu vicdansızdı neyse artık sağlıkla kuzucuğumu aldım gerisi anı oldu 😍😍
Allah herkesle beraber evladımız size bağışlasın🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam canım ilk başta gün içinde sık sık rahimde kasılma meydana gelir düzenli olarak sancılar olur doğum suyun gelir bazı gebelerde doğum anına kadar gelmeyebiliyor
Selam arkadaşlar. Normal doğum yapmış tecrübeli anneler, doğumdan önceki belirtiler nelerdir? Sancı, su gelmesi, nişan gelmesi hariç. Benim ilk çocuğumda direk suyum gelmişti sezaryen doğum yaptım. O yüzden bilmiyorum sancıdan epey önce ishal falan yazıyor bazı yerlerde. Sizlerin tecrübeleriniz neler?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar