Normal doğum dikiş şişliği

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Normal doğum dikiş şişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum dikiş şişliği
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dikişlerim şişmiş ve ağrıdan duramıyorum üstüne oturamıyorum beş gündür ki doğum yapmışım bi anda kötü oldum ağlıyorum acıdan dikişlerimin hızlı geçmesi iyileşmesi için ne yapabilirim 😞
Geçmiş olsun cnm .. cnm doktora görün istersen herhangi bir krem felan vermedi mi doktor sana

Ilkemys

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dikişlerim şişmiş ve ağrıdan duramıyorum üstüne oturamıyorum beş gündür ki doğum yapmışım bi anda kötü oldum ağlıyorum acıdan dikişlerimin hızlı geçmesi iyileşmesi için ne yapabilirim 😞
Çok geçmiş olsun canım enfeksiyon kapmış olabilir benimde öyle olmuştu kontrole gittiğimde tekrar dikis atıldı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım doktorun ilaç yazmadımi Krem pansuman falan iyileşme sürecini hızlandırıyor

Kul yarası

Kayıtlı Üye
rank
Ne olur dikkat et iyi bak kendine biran önce o sis geçsin benimde şişti kendime bakamadım bebegim hastaydı onunla ilgilenmekten sis geçmedi bi türlü sonra büzülerek iyileşti doktor tekra ameliyat edecek o dikişlerimi biran önce iyileşir sin inşallah canım allah şifa göndersin sana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar