Normal dogum dikisleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Normal dogum dikisleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,123 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum dikisleri
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
19. Günde düşmüştü benim. Baticon sürdüm başta sulandırıyor gibi geliyor ama devam et bırakma kurutuyor rahatlarsın

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
19. Günde düşmüştü benim. Baticon sürdüm başta sulandırıyor gibi geliyor ama devam et bırakma kurutuyor rahatlarsın
Doktorlara soruyorum hicbisey surme diyorlar dikislerim kurudugu icin galiba geriliyor artik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 1 ayda iyileşti arkadaşımın 14 günde valla allah yardımcın olsun sofraya ağlamaktan oturamadığım günler aklıma geldi
İnsallah cabuk iyilesirim cok kotu bisey zorla yatip kalkiyorum zorla oturup bebisi emziriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 1 ayda iyileşti arkadaşımın 14 günde valla allah yardımcın olsun sofraya ağlamaktan oturamadığım günler aklıma geldi
İnsallah cabuk iyilesirim cok kotu bisey zorla yatip kalkiyorum zorla oturup bebisi emziriyorum
Tesekkur ederim ☺️

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogumda dikisler kac gunde dusuyor kac gunde iyilesiliyor yan oturmaktan totomun bi tarafi agriyor artik dogum yapali 6 gun oldu bu arada
İlk dogumunmu canım.ben ilkinde çok zorlandım bi aya kadar anca iyilestim hiç dikislere bakamadım korkumdan😐zaten bebeğimi kaybetmiştim hiç kendimi umursamadim.hic bisey de sürmedim valla bende oturamiyodum maf etmişlerdi beni zorla normal dogurttular Allahin belaları🙄sen oturamıyorum deyince kötü günlerim bi an canlandı gözümde keşke unutsam ama unutulmuyo🙄Allah şifa versin 6 gün daha çok erken canim bi iki hafta içinde toparlanirsin inşallah ❣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogumda dikisler kac gunde dusuyor kac gunde iyilesiliyor yan oturmaktan totomun bi tarafi agriyor artik dogum yapali 6 gun oldu bu arada
Canım ilk doğumunsa biraz zor geçer iyileşmesi birazcık uzun sürüyor benimki 1 aya anca iyileşmişti tabi kişiden kişiye fark ediyor ama yakında acısı geçer

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İlk dogumunmu canım.ben ilkinde çok zorlandım bi aya kadar anca iyilestim hiç dikislere bakamadım korkumdan😐zaten bebeğimi kaybetmiştim hiç kendimi umursamadim.hic bisey de sürmedim valla bende oturamiyodum maf etmişlerdi beni zorla normal dogurttular Allahin belaları🙄sen oturamıyorum deyince kötü günlerim bi an canlandı gözümde keşke unutsam ama unutulmuyo🙄Allah şifa versin 6 gün daha çok erken canim bi iki hafta içinde toparlanirsin inşallah ❣
Ah canım benim çok üzüldüm Allah sabır versin 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar