Normal doğum dikişleri 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Normal doğum dikişleri 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,386 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum dikişleri 😭😭
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 5gun olucak doğum yaptım normal doğum yaptım dikislerim sağ tarafı şişmiş cokk sızlıyor öyle aciyorlarki galiba enfeksiyon kaptım ama çok dikatlide bakiyodum günde 4defa pasuman yapıyorum ama bugün çok ağrıyor enfeksiyonun geçmesi için ne yapmam lazım canım çok yaniyor😭😭
Canm cok pansuman yapmakda kurutmaz dikisleri cok fazla yapma cok islanmasn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar 5gun olucak doğum yaptım normal doğum yaptım dikislerim sağ tarafı şişmiş cokk sızlıyor öyle aciyorlarki galiba enfeksiyon kaptım ama çok dikatlide bakiyodum günde 4defa pasuman yapıyorum ama bugün çok ağrıyor enfeksiyonun geçmesi için ne yapmam lazım canım çok yaniyor😭😭
Bide vazelin sür acidigi zaman cok rahatlatyor yaralar icin bepantol kremdenm iyi denenistersen

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
ama kocaya kalsa ben akşama kadar calişiyom sen akşama kadar yatiyon oluyo erkekler nankörler bu konuda kolaysa gel cocuk sen dogur diyesim geliyo bazen kendi kocama dün gece ağrim vardi sancimlandim cok kötu oldum dedim kalk ben öluyom beni hastaneye götur kalkti kizdi bagirdi yatti bu saatte nereye gidek yarin gidersin dedi yatti simdi ariyo nasil oldun iyimisin diyo dedim beni cokmu düsunuyon eger düsunseydin dun gece agrim oldugumu gordugun kalde kizip bagirmazdin dedim telefonu suratina kapattim sinirlerimi cok bozdu dun gece

gecen ay eşime dedim siz erkekler anca rahatlama konusunda varsiniz kadinin derdi olur duzgun bi sekilde dinlemezsiniz bile cocugun ismi konusunda ben kizim olursa anamin erkek olursa babamin ismini koyacam olur oldu baska emrin kusura bakma bukadar sanciyi cekiyorum ağriyi cekiyorum bebegin ismi ne ananin ne babanin nede senin koydugun isim olacak ben bu sancilari ağrilari cekiyosam ben cocugumun ismini koyacam dedim valla dayanamadim iki cocugumdada ben koymadim bunda resti baştan cektim
valla bnm eşimde birebir aynısı doğum sancım olduğunda bana yat sabah gideriz demişti 😂😂😂😂😂

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
aynen kadin evlenir ilk gece ağrisi hamile kalir mide bulantilari sancilar ağrilar dogum edersin dogum sancilari dikiş ağrilari dogumdan sonra cocuk bakma telaşi emdirirsin göguslerin ucu yara olur onun agrisi bu dunyada hep kadinlar cekiyo cocuk buyutme derdi koca derdi kaynana kayin peder derdi bunlari hepsini ceken kadin onun icin kadin olmak zor bu dünyada
Aynen Allah tüm kadınların yardımcısı olsun inşalaahh
Canm cok pansuman yapmakda kurutmaz dikisleri cok fazla yapma cok islanmasn

Bide vazelin sür acidigi zaman cok rahatlatyor yaralar icin bepantol kremdenm iyi denenistersen
Vla ilesmesi için her yolu deniycem artık😁😁

E

Esra kıran

Guest
Vallah canım ilk oğlumda 20 dikişin vardı 10 içten 10 dıştan mahf oldum gerçekten yan oturuyordum kalkamiyordum tantiyorten sıcak su karıştırıp her tuvalete gidince yikiyordum günde kaç defa olursa olsun gerçekten çok iyi geliyordu bir haftada fikislerim kendisleri düşmeye başladılar çok iyi geliyor onuda dene sıcak su tantoryot karıştır her dehrete yıka erken gecer ve kesinlikle pansuman yapma normal penye yumuşak bez tak kalint olsun gerçekten geçer yani hava almasına da yardımcı ol hava almadığı için zaten çok acır yumuşak kaldıkça yani

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Vallah canım ilk oğlumda 20 dikişin vardı 10 içten 10 dıştan mahf oldum gerçekten yan oturuyordum kalkamiyordum tantiyorten sıcak su karıştırıp her tuvalete gidince yikiyordum günde kaç defa olursa olsun gerçekten çok iyi geliyordu bir haftada fikislerim kendisleri düşmeye başladılar çok iyi geliyor onuda dene sıcak su tantoryot karıştır her dehrete yıka erken gecer ve kesinlikle pansuman yapma normal penye yumuşak bez tak kalint olsun gerçekten geçer yani hava almasına da yardımcı ol hava almadığı için zaten çok acır yumuşak kaldıkça yani
Canım deniycem bende penye gibi bişey önüme koyuyorum hatta ütüluyorum öyle koyuyorum 10dk bı öyle yapıyorum o sıcak suyla tantiriyot deniycem insalahh

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Ah cnm gecmiş olsun aynı gün dogum yaptık hatırlarsan bnde aynıyım oturamıyorum yarın doktora gidecem mecbur anribiyotik yada fitil kullamadan gecmiyo malesef. Ben diğerlerinde de aynı oldum. Ne kadar dikkat etsen de tenin yapıyo iltihap. Mutlaka doktora git hemde hemen. Yokda daha gec iyilesiyorsun daha kötü oluyo

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kuzu benım oyle olmuştu soguk buzun etrafına ince Bi bez sar ped gıbı önüne koy hem çok rahat edersin, hemde agrısını geçırır, endişelenme soguk buz yapmanın Bı zararı yok

valla bnm eşimde birebir aynısı doğum sancım olduğunda bana yat sabah gideriz demişti 😂😂😂😂😂
Ay benımde oyle evde arabada surat astı burnumdan getırdı hastaneye vardık dur yardım edeyım dıyo gerek yok dedim, yanı hepsı aynı tas

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kuzu benım oyle olmuştu soguk buzun etrafına ince Bi bez sar ped gıbı önüne koy hem çok rahat edersin, hemde agrısını geçırır, endişelenme soguk buz yapmanın Bı zararı yok

Ay benımde oyle evde arabada surat astı burnumdan getırdı hastaneye vardık dur yardım edeyım dıyo gerek yok dedim, yanı hepsı aynı tas
Vla her yolu denedim

Buz ıslaklık bırakmazdı peki

Tüm sayfalar yüklendi.