Normal doğum için epidrual olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MrymCetinkaya tarafından oluşturulan Normal doğum için epidrual olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum için epidrual olan var mı?
Konbuyu başlatan MrymCetinkaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar epidural sonrası baş ağrısı, boyun ağrısı ya da bel ağrısı yaşadınız mı? Anestezi doktoruna bağlı bu durum deniyor ama ben asabiyet olan insanlarin omurilikden yapılan işlemlerde genel olarak sıkıntı yaşadıklarına şahit oluyorum, nitekim asabiyeti olan insanların anestezi sonrası kendilerine zor geldikleri bilinen bir gerçek. Ben iki kez spinal oldum ilki sezaryen için ikincisi hemoroid ameliyatı için; ilk spinalim de 1 hafta omuz tutulması ve baş ağrısı yaşadım sadece, ikinci de öne eğildiğimde baş ağrısı oluyordu, birde belde hafif ağrı. Şimdi 2. Doğumum için Ssvd düşünüyorum ve epidrual taktırma niyetim var planlı bir doğum olursa aniden başlar zaman olmaz onu bilemem tabi. Epidural tecrübesi olanlariniz var mı? Nasıldı operasyon sonrası durumunuz?

Son düzenleme:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bi bilgim yok cnm RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
R
Kizlar epidural sonrası baş ağrısı, boyun ağrısı ya da bel ağrısı yaşadınız mı? Anestezi doktoruna bağlı bu durum deniyor ama ben asabiyet olan insanlarin omurilikden yapılan işlemlerde genel olarak sıkıntı yaşadıklarına şahit oluyorum, nitekim asabiyeti olan insanların anestezi sonrası kendilerine zor geldikleri bilinen bir gerçek. Ben iki kez spinal oldum ilki sezaryen için ikincisi hemoroid ameliyatı için; ilk spinalim de 1 hafta omuz tutulması ve baş ağrısı yaşadım sadece, ikinci de öne eğildiğimde baş ağrısı oluyordu, birde belde hafif ağrı. Şimdi 2. Doğumum için Ssvd düşünüyorum ve epidrual taktırma niyetim var planlı bir doğum olursa aniden başlar zaman olmaz onu bilemem tabi. Epidural tecrübesi olanlariniz var mı? Nasıldı operasyon sonrası durumunuz?
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar