Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor

• Konbuyu başlatan NazlınınAnnesi
  • Toplam 32 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlınınAnnesi tarafından oluşturulan Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,182 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum mu sezaryen doğum mu zor
Konbuyu başlatan NazlınınAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezeryan oldum 2 kere tecrubem su ki dogumdan hemen sonra kalkman lazim yatmadan surekli gezmelisin dik bi sekilde ben bunu yapabildim ama sonra da ince giyindigim icin 2 hafta yataktan kalkamadim 2 kutu parol bitirdim bilseydim eger oyle olacagimi kesinlikle sıkı giyerdim ameliyattan bir kac saat sonra bebegimi kendim kalkip aldim kucagima emzirdim saflik o ki ince giyinmem beni bitirdi

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal dogum sancisida cektim daglara taslara o neydi oyle bes dk uyusam diye gozluyordum 4 gun cektim o sanciyi ölüm ölüm🤭🤭🙈🙈😔😔🥺🥺 sezeryande gule gule alfim yavrum kucagima

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal dogum sancisida cektim daglara taslara o neydi oyle bes dk uyusam diye gozluyordum 4 gun cektim o sanciyi ölüm ölüm🤭🤭🙈🙈😔😔🥺🥺 sezeryande gule gule alfim yavrum kucagima
Ben günüm geçti diye hastaneye gittim yüksek tansiyondan beni içeri aldılar bı rahim ağzı açıcı ilaç verdiler hafif sancım var gibiydi yanımda da bir Suriyeli bayan doğum sancısı çekiyordu ama nasıl bağırıyor görsen acayip korktum hemsirelerde kızıyordu ona sanki ilkmi doguruyon kapat çeneni bı artık diye ağzımı açıp aa desem aynı muameleyi gorecem korkusuyla doğumu falan unuttum ben bı an önce ordan çıkma çabasına girdim baktım çocuğun geleceği de yok eve gitmek istiyorum dedim kağıt imzalayıp çıktım sonraki gün suyum gelmişti de öyle gitmiştim ama yine sezeryan oldu kimsede kalmadı yanımda çocuğu kucağıma bile alamadım benim için çok zordu

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Ben günüm geçti diye hastaneye gittim yüksek tansiyondan beni içeri aldılar bı rahim ağzı açıcı ilaç verdiler hafif sancım var gibiydi yanımda da bir Suriyeli bayan doğum sancısı çekiyordu ama nasıl bağırıyor görsen acayip korktum hemsirelerde kızıyordu ona sanki ilkmi doguruyon kapat çeneni bı artık diye ağzımı açıp aa desem aynı muameleyi gorecem korkusuyla doğumu falan unuttum ben bı an önce ordan çıkma çabasına girdim baktım çocuğun geleceği de yok eve gitmek istiyorum dedim kağıt imzalayıp çıktım sonraki gün suyum gelmişti de öyle gitmiştim ama yine sezeryan oldu kimsede kalmadı yanımda çocuğu kucağıma bile alamadım benim için çok zordu
O kadindan mi etkilendin acaba canim oyle durumlarda cocuk kacmistir yukari belki o ilaci bende biliyorum benim yanimda gorumcem kaldi gece ama bagiriyorum kiz kalk diye bebek de agliyor bejide duymadi onu da bende kalktim kendim aldim emzirip koydum yerine uyku tutmadi lavaboya gittim sonra tur attım koridorda bu ikinciydi 1.de rahmetli annem vardi gorumcem vardi annem bana bile birakmadi kendi bakti yataktan kalkmadim yattim bende o yuzden fazla ayaklanamadim suan olsam heralde kendi isimk kendim yaparim bu sefer ilk zamanlar ne dersen de zor oluyo canim normladede dikisler felan zor oluyo

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
iki normal yaptım ne kadar acı ağrı çektim bir allah bir ben bilirim illerde üçüncüyü düşünürsem eğer sezaryan isterim ama sezaryanda kötü kimi diyo yada hiç düşünmek bile istemiyorum allah hayırlısını versin

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
O kadindan mi etkilendin acaba canim oyle durumlarda cocuk kacmistir yukari belki o ilaci bende biliyorum benim yanimda gorumcem kaldi gece ama bagiriyorum kiz kalk diye bebek de agliyor bejide duymadi onu da bende kalktim kendim aldim emzirip koydum yerine uyku tutmadi lavaboya gittim sonra tur attım koridorda bu ikinciydi 1.de rahmetli annem vardi gorumcem vardi annem bana bile birakmadi kendi bakti yataktan kalkmadim yattim bende o yuzden fazla ayaklanamadim suan olsam heralde kendi isimk kendim yaparim bu sefer ilk zamanlar ne dersen de zor oluyo canim normladede dikisler felan zor oluyo
Herhalde canım kadına çok kötü davrandılar çünkü o sancısı olduğu için bağırıyordu hemsirelerde ona bağırıyordu dillerde farklı ya kimse kimseyi anlamiyo ilk doğumum olacaktı sancı falan cekmemişim artık ne kadar canı yanıyorsa kadının ortalığı inletiyor bende aynı duruma dusecem de bana da öyle davranacaklar diye ödüm koptu yan yana yatıyoruz aramızda elli santim ancak var ondan etkilendim çocuk gelmedi bı türlü o ilacı vermelerine rağmen bir santim bile acilmam olmadı Allah annene rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun hayatta olsa eminim mutlaka yine yanında olurdu ana gibisi yok ilki tecrübesiz oluyo işte bana da yardım eden yol gösteren yoktu emzirmeye kucağıma almaya korkuyodum ama şimdi en azından neyi nasıl yapacimi biliyorum Rabbim yardımcımız olsun

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim simdi nasil yapacagini biliyorsun ben 1. De 4 gun emziremedim dogru duzgun 2. Dogumda dogumdan hemen sonra odaya gelince emzirdim cok sukur ayrica kimsenin oyle davranma gibi bi hakki yok bide canim özelin yeri de farkli simdi 20 haftalik tahliye oldum ben o ilactan kullandim arastirma hastanesiydi hastanede psikolojik deli mi ararsin intihar etmeye calisan mi yani basimizda dogum eden mi aglayan mi hersey var ozeldede yan odamda kadin dogum sancisi cekiyordu esim duydu adam korktu bildigin yok arkadas normala felan yapma sakin sen diyor bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar