Sorum var Normal doğum sonrası ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Normal doğum sonrası ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,429 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum sonrası ağrı
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Özelde yaptım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol canım ilk doğum dikişler iyiymiş ve intihap olmamış 15 güne katar disikler dusermis buda geçer yapacak bişi yok duaların için de Allah razı olsun Rabbim sesinizi duysun inşallah çünkü 15 günü bulabilirmis bebeğime kavuşmam

Çok sağol canım ilk doğum dikişler iyiymiş ve intihap olmamış 15 güne katar disikler dusermis buda geçer yapacak bişi yok duaların için de Allah razı olsun Rabbim sesinizi duysun inşallah çünkü 15 günü bulabilirmis bebeğime kavuşmam

Amin amin Allah razı olsun canım göründüm bı sorun yokmuş dikişlerde ağrı normalmiş bende sabır çekiyorum Rabbim bu günleri tez geçirsin tek derdim yavruma kavuşmak Rabbim hiç bı annenin kucağını bos bırakmasın inşallah

Amin amin Allah razı olsun canım göründüm bı sorun yokmuş dikişlerde ağrı normalmiş bende sabır çekiyorum Rabbim bu günleri tez geçirsin tek derdim yavruma kavuşmak Rabbim hiç bı annenin kucağını bos bırakmasın inşallah

Evladını sağlıkla büyütürsün inşallah canım Bana krem vermedi canım ağrı kesici iğne hap ve iki farklı hap daha verdi gönderdi kuru kalması için krem yazmadım dedi

Evladını sağlıkla büyütürsün inşallah canım Bana krem vermedi canım ağrı kesici iğne hap ve iki farklı hap daha verdi gönderdi kuru kalması için krem yazmadım dedi

Ay çok sağol canım ben kaynanamdayim o yüzden havalandırma şansım yok ama elimden geldiği kadar pansuman ve sargı bezleriyle kuru tutmaya çalışıyorum Allah senden razı olsun canim tekrar tşkler bilgi için 🌹🌹
seni cok iyi anloyorum bende ilk cocukta kaynanamlardaydim cok zor oluyodu benim ev cok soguktu diye gidemiyodum evime akşamlari tek başima giderdim 15 dakika evimde uzanir rahatima bakardim 6 ay kaynanamlarda kaldim evim ust katta oldugu halde hasret kalmiştim evime onun icin evimi cok seviyorum evim eski kucuk ama seviyorum şükürki bana ait akşam kapimi kapata bildigim evim var sukurler olsun

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım Allah razı olsun iç dikis rahim içinde etrafında oluşan yirtiklara atılıyor onun acısını hissetmiyorum ama dış dikiş çok acılı yani bende öyle

Zor bı süreç geçmiş Rabbim sağlığını daimi kılsın canım

Sağol canım ben Günde 2 Parol ve akşam da iğne aliyorum ama genede acı acı

Sağol canım ben

Günde 2 Parol ve akşam da iğne aliyorum ama genede acı acı

Canım hem rahmin etrafı dikildi hemde özel bölge özel bölge zaten dıştan atılıyor kendiliğinden düşüomus dikişler ama acısı zoe inşallah senin dikişsiz olur sakın kendini korkutma her doğum bir değil çünkü Rabbim seni bı avazda kurtarsın kuzum

Kuruluyorum kanama izin verdikçe ve pansuman yapıyorum umarım iyidir yaralarım öğlen kontrole gidicem umarım bu ağrılar iyileştiği içindir ve gerçekten çok zor Allah'ım tüm annelere sabır güç ve kuvvet versin i

Sağol canım Allah razı olsun iç dikis rahim içinde etrafında oluşan yirtiklara atılıyor onun acısını hissetmiyorum ama dış dikiş çok acılı yani bende öyle

Zor bı süreç geçmiş Rabbim sağlığını daimi kılsın canım

Sağol canım ben Günde 2 Parol ve akşam da iğne aliyorum ama genede acı acı

Sağol canım ben

Günde 2 Parol ve akşam da iğne aliyorum ama genede acı acı

Canım hem rahmin etrafı dikildi hemde özel bölge özel bölge zaten dıştan atılıyor kendiliğinden düşüomus dikişler ama acısı zoe inşallah senin dikişsiz olur sakın kendini korkutma her doğum bir değil çünkü Rabbim seni bı avazda kurtarsın kuzum

Kuruluyorum kanama izin verdikçe ve pansuman yapıyorum umarım iyidir yaralarım öğlen kontrole gidicem umarım bu ağrılar iyileştiği içindir ve gerçekten çok zor Allah'ım tüm annelere sabır güç ve kuvvet versin inşallah
Amin insallh cnm bnm rabbim sanada şifa versin inşallah sağlıkla kızıma kavuşum başka birşey istemiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah biran evvel iyileşir Allah yardımcın olsun şifalar versin inşallah 🤲

Bu arada iç dış dikiş ne oluyor nasıl yani hadi dış tamam ok de iç dikiş ne ki 😱😱
İç dikiş vajinanın içindeki dikiş oluyor kuzum

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
seni cok iyi anloyorum bende ilk cocukta kaynanamlardaydim cok zor oluyodu benim ev cok soguktu diye gidemiyodum evime akşamlari tek başima giderdim 15 dakika evimde uzanir rahatima bakardim 6 ay kaynanamlarda kaldim evim ust katta oldugu halde hasret kalmiştim evime onun icin evimi cok seviyorum evim eski kucuk ama seviyorum şükürki bana ait akşam kapimi kapata bildigim evim var sukurler olsun
Çok şükür canım Allah gönlüne yüreğine göre versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar