Normal doğum sonrası göbek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️ tarafından oluşturulan Normal doğum sonrası göbek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Normal doğum sonrası göbek
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olduğum gün ayağa kalkınca biz bez parçasıyla bağladılar daha iyi hissetim o zaman ağrılarıda bi nebze azaltdı. sabahınada korse taktılar hamilelikte takılan korselerden. önce çok sıkmadım ama eve gelir gelmez annem sıkıca bağladı arada açıyordum çok şükür karnımın şişi çekildi. Eve geldiyimde herkez şok olmuştu sanki hiç doğum yapmamıştım şimdi karın felan kalmadı.
Hiç bir sıkıntı yaratmadı çok sıkmayın
Yaa benimde muhtemelen sezeryan olucakta o yüzden merak ettim sormak istedim . dikişler zarar gördümu diye
Sağ salim alırsın kucağına inşallah sezeryanla ilgili başka sormak istedyin bişey olursa memnuniyyetle cevaplarım😊

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Yok canım Allah korusun hamile 🤰 deilim 🥰 ama çok sık tuvalete gidiyorum enfeksiyon vardı gittim tek kullanımlık bi ilaç verdi düzeldi yine eskiye döndüm çok sık su içen biri deilim ona rağmen hep lavabodayim🥴🥴🥴
😅😅😅

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biliyor sunuz 4 gün önce doğum yaptım,
Ama hala doğum yapmamış gibi göbeğim kaldı.sanki 6 7 aylık gibiyim .hastaneden çıkarken bı tanıdıkla karşılaştım,doğum yaptığımdan haberi yoktu,bana ne zaman doğum yapcan dedi,çok moralim bozuldu.😔😔diğer 2 dogumdan sonra da kalmıştı ama bunda sanki daha fazla kaldı.şal ile bağlıyorum ama gider mi bilmiyorum umudum da yok açıkçası gideceğine dair.
Görümcem sıcak su iç dedi gider mis, bilemedim ya.
Sizlerde göbek kaldı mı, neler yaptınız gitmesi için,ve işe yaradı mı, bilgisi olan yazabilir mi rica etsem, göbeğim gerçekten Moral bozuyor.
Benim sezeryan hiç gecmedi

Evet kuzum ben burdayım diyor 🤣🤣
O zaman bağlanmamış sındır kuzum.ben postu ilk açtığımda baya vardı hatta ferace giyiyorum ben ilk dogurdugumda hastaneden cikicaz feracenin fermuarini zor çektim, göbeğimden 🤦 şimdi 11 gün oldu gayet rahat kapanıyor fermuar , karnımı bağlıyorum ama .
Başta umudum yoktu ama gerçekten bağlamanın faydası var,ve daha kırkıma baya var o zamana kadar hepten gider bence göbek movek kalmaz inşallah.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
O zaman bağlanmamış sındır kuzum.ben postu ilk açtığımda baya vardı hatta ferace giyiyorum ben ilk dogurdugumda hastaneden cikicaz feracenin fermuarini zor çektim, göbeğimden 🤦 şimdi 11 gün oldu gayet rahat kapanıyor fermuar , karnımı bağlıyorum ama .
Başta umudum yoktu ama gerçekten bağlamanın faydası var,ve daha kırkıma baya var o zamana kadar hepten gider bence göbek movek kalmaz inşallah.
Ne güzel canım benim ya ben baglamadim vallahi kaldı öyle 😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar