Sorum var Normal Doğum sonrası göbekte ağrı

• Konbuyu başlatan Tecrübesiz
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tecrübesiz tarafından oluşturulan Normal Doğum sonrası göbekte ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal Doğum sonrası göbekte ağrı
Konbuyu başlatan Tecrübesiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Sedamm nerelerdesin
Canımm özledim sizi 💖 biraz rahatsizdım mevsim değişikliğinden herhalde yeni toparladım çok dikkat edin salgın var sanırım bu aralar şükür daha iyiyim sen nasılsın kayram iyi mi büyüdü mü 🥰 fotoğraf da görüyorum maşaallah çok tatlı 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canımm özledim sizi 💖 biraz rahatsizdım mevsim değişikliğinden herhalde yeni toparladım çok dikkat edin salgın var sanırım bu aralar şükür daha iyiyim sen nasılsın kayram iyi mi büyüdü mü 🥰 fotoğraf da görüyorum maşaallah çok tatlı 😘
Yaa çok geçmiş olsun kuzum benim evet salgın var adam akıllı dışarı çıkmıyorum o yüzden . Yaa büyüdü teyzesi dün tam 5 aylık oldu minikler nasıl eymen Muhammed'in nasıllar inşallah iyilerdir. Çok özledim kız seni gözlerim arıyor valla 🥺🥺

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Yaa çok geçmiş olsun kuzum benim evet salgın var adam akıllı dışarı çıkmıyorum o yüzden . Yaa büyüdü teyzesi dün tam 5 aylık oldu minikler nasıl eymen Muhammed'in nasıllar inşallah iyilerdir. Çok özledim kız seni gözlerim arıyor valla 🥺🥺
Teşekkür ederim balım okula başladı abisi telaş heyecan koşturmaca devam 😃 Muhammed iyi bu aralar dişleri çıkacak sanırım yerleri kaşınıyor sesler çıkarıyor 🥰 ne güzel dönemlerdi gebelik an'ları şimdi kucağımızdalar çok şükür 💖 Rabbim hayırlı uzun ömürler versin cümlemizinkine canım benim 😘 Bebek bekleyen isteyen herkese hayırlısını nasip etsin 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim balım okula başladı abisi telaş heyecan koşturmaca devam 😃 Muhammed iyi bu aralar dişleri çıkacak sanırım yerleri kaşınıyor sesler çıkarıyor 🥰 ne güzel dönemlerdi gebelik an'ları şimdi kucağımızdalar çok şükür 💖 Rabbim hayırlı uzun ömürler versin cümlemizinkine canım benim 😘 Bebek bekleyen isteyen herkese hayırlısını nasip etsin 🤲
Yaa yerim onu rabbim hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin inşallah başarıdan başarıya koşsun🤲🏻. Ay Kayra da öyle resmen elimi kemiriyor hayır eline o kadar şey veriyorum yok illa benim elim yada babsinin eli 😂😂. Amin kuzum amin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar