Normal doğum tarihi belli oluyor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ayy tarafından oluşturulan Normal doğum tarihi belli oluyor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 712 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum tarihi belli oluyor mu
Konbuyu başlatan İlknur ayy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum tarihi belli oluyor mu yani mesela doktor 15 Nisan'da doğuracaksın vs diyor mu yoksa aniden mi oluyor? Ben hastane odası süslemek istiyorum ama yani doğum yapacağım tarih nasıl belli olacak ki onu bir türlü anlayamadım.

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Tahmini olarak belli oluyor. Kesin tarih yoktur. Doğum için 38 ile 41. hafta arasında açılma ve doğum için belirtilerin olması lazım. Önceden belli olmaz.

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum tarihi belli oluyor mu yani mesela doktor 15 Nisan'da doğuracaksın vs diyor mu yoksa aniden mi oluyor? Ben hastane odası süslemek istiyorum ama yani doğum yapacağım tarih nasıl belli olacak ki onu bir türlü anlayamadım.
Aniden oluyor doğum su gün doğum olur diyemezler. Sezeryanda bile bazen doktor gün veriyor o günden önce suyu gelip günden önce sezeryan olanlar var

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ya
Yani doktor tahminde bulunuyo ama belli olmuyo geçte olabiliyo erkende tahmin sadece

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Doktor 40 haftayi baz alarak bir tarih soyluyor bazi bebekler 42.
Hafta bile dogabiliyor mesela ilk oğlum 38.haftanin icinde dogdu 2 39+4 hepsi bir olmuyir ama 36dan itibaren hazirlikli olmakta fayda var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastane suslemek icinde malzemelerin hazir olduktan sonra sen doguruncaya kadar yakinlarin susler rica etsen hemsireler bile susler 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar