Normal dogum yapabilcek miyim

• Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir prenses annesi tarafından oluşturulan Normal dogum yapabilcek miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,525 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum yapabilcek miyim
Konbuyu başlatan Bir prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hüma'nın annesi

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr ya benim ilk cocukta bacak agrisi hicbir sekilde cekmedimm .. aradan iki yil gecti suan hamleyim 28 haftalikk ama ki bunda basindan bugune kadr surekli ayak agrisi cekiroum ayaklarim tas oluo adim atamiorum boyle giderse yani gidecek gibi gorunuyo ben nkrm dogum bu sekklde de yapabilcek miyim yaa ?? İlk dogumum normal oldu ..
Canım bacak ağrısı magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor bildiğim kadariyla muz falan yersen iyi gelir

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr ya benim ilk cocukta bacak agrisi hicbir sekilde cekmedimm .. aradan iki yil gecti suan hamleyim 28 haftalikk ama ki bunda basindan bugune kadr surekli ayak agrisi cekiroum ayaklarim tas oluo adim atamiorum boyle giderse yani gidecek gibi gorunuyo ben nkrm dogum bu sekklde de yapabilcek miyim yaa ?? İlk dogumum normal oldu ..

İlk doğumumda benim de yoktu ama şimdi tuvaletim gelmese de gitmesem diye bakıyorum klozet kullanamıyorum çünkü diğer türlü eğilmek o kadar güç ki ağrıdan yürüyemiyorum bile bende bunu düşündüm hep acaba normal yapabilir miyim diye 😬🙄😁 ilkinde de normal doğurdum ama işte ağrım falan yoktu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar