Normal doğum yaparlar mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Normal doğum yaparlar mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,036 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum yaparlar mı ?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim hamileliğimin başından beri vajinamda et parçası gibi birşey çıktı arada büyüdü sonra küçüldü hiç de kaybolmadi . Normal doğum yapmak istiyorum ama kesik atarlarsa çok canım yanar diye de korkuyorum sizce sezeryana mi alırlar böyle durumda .

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim hamileliğimin başından beri vajinamda et parçası gibi birşey çıktı arada büyüdü sonra küçüldü hiç de kaybolmadi . Normal doğum yapmak istiyorum ama kesik atarlarsa çok canım yanar diye de korkuyorum sizce sezeryana mi alırlar böyle durumda .
İçte mi dışta mı canım 🙄

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Imm bilemedim 🤔 Belki tam orada değildir canım drun biliyor mu alttan alttan muayene etti mi hiç? O gördüğünde bi sorun yaratacak olsa söyler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Imm bilemedim 🤔 Belki tam orada değildir canım drun biliyor mu alttan alttan muayene etti mi hiç? O gördüğünde bi sorun yaratacak olsa söylerdi
Hayır abla daha muayene olmadım alttan . Bence tam orda yani dolunca anlayabiliyorum. Detaylı da söylesem mi acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır abla daha muayene olmadım alttan . Bence tam orda yani dolunca anlayabiliyorum. Detaylı da söylesem mi acaba
Detaylıya bakan Dr alttan alttan muayene etmez ilk bebeğin değil mi canım senin kesi atılacak yeri tam nasıl biliyorsun 🙄 sanmıyorum ben orada bile olsa normal doğuma engel olacağını, inşallah sıkıntı yaratmaz. Kendi druna muayeneye gittiğin zaman söyle alttan muayene eder bakar ona göre kesin olarak öğrenirsin ne olduğunu. Gebelikten sonra mı oldu o öncesinde var mıydı?

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Detaylıya bakan Dr alttan alttan muayene etmez ilk bebeğin değil mi canım senin kesi atılacak yeri tam nasıl biliyorsun 🙄 sanmıyorum ben orada bile olsa normal doğuma engel olacağını, inşallah sıkıntı yaratmaz. Kendi druna muayeneye gittiğin zaman söyle alttan muayene eder bakar ona göre kesin olarak öğrenirsin ne olduğunu. Gebelikten sonra mı oldu o öncesinde var mıydı?
Hamile kalmadan bir hafta oldu diye düşünüyorum . Daha öncesinde yoktu birden çıktı. İnşallah sorun olmaz normal doğum yaparım.

Tüm sayfalar yüklendi.