Normal dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Normal dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,569 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum da masaya aldiklarinda ilk neyapuyorlar bizi negibi zorluklar beklior annisler bana biraz bilgi verirmisniz kendimi normal doguma hazirlamak istiorum alismak icin 😶ilk dogumum cunki tecrubeli degilim
Öncelikle en zormasa bi o kadarda kolay masa orası çünkü doğumun tamamen geldiği oraya çıkınca dk bile çekmeden dogacaginin haberidir o masa önce sanciniiyice cekersin b3begin kafası geldimi seni oraya alırlar bi iki ikinmada çocuk çıkar yok takatin olmuyorsa dr ebe yardımıyla doğarsın çok zor bi agro sanci ama sonu cook güzel çocuk ciktimi bütün ağrı sizin daha masadan inmeden bitiyor korkma dr bile bana diyo düşünme iki doğum yasadim 3 olacak inş hep söyler di burda da biraz çek seni masaya alacam yani doktorlar evd bile biliyor masa son artik bitecek Allahim herkezi bi sancıda kurtarsın bizide beraberinde inş cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar