Normal dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Normal dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,572 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum da masaya aldiklarinda ilk neyapuyorlar bizi negibi zorluklar beklior annisler bana biraz bilgi verirmisniz kendimi normal doguma hazirlamak istiorum alismak icin 😶ilk dogumum cunki tecrubeli degilim
Ben de gerçekten çok merak ediyorum güzel post oldu hepimiz bilgilenmiş olacağız 🌺

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum da masaya aldiklarinda ilk neyapuyorlar bizi negibi zorluklar beklior annisler bana biraz bilgi verirmisniz kendimi normal doguma hazirlamak istiorum alismak icin 😶ilk dogumum cunki tecrubeli degilim
Gunaydin önce herkese eğer kendi şansın varsa biraz bekleyip alıyorlar masaya sonra sana ne yapman gerektiğini söylüyorlar baktın sancin yoksa suni sancı veriyorlar bi kac saat sancı sonra doğum masanın bacaklarini masaya bağlarlar ve doğum gerceklersi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence bunları araştırdıkça daha çok strese giriyorsunuz zamanı gelince zaten herşey sırasıyla ilerliyor

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin önce herkese eğer kendi şansın varsa biraz bekleyip alıyorlar masaya sonra sana ne yapman gerektiğini söylüyorlar baktın sancin yoksa suni sancı veriyorlar bi kac saat sancı sonra doğum masanın bacaklarini masaya bağlarlar ve doğum gerceklersi
Dogum ani biraz acili oluomus bebegin kafasi cikana kadar oyle duymustum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bence bunları araştırdıkça daha çok strese giriyorsunuz zamanı gelince zaten herşey sırasıyla ilerliyor
Haklsin ccanim nabayim az zmaanim kaldi artik kendimi alistirmam gerekli

Haklsin ccanim nabayim az zmaanim kaldi artik kendimi alistirmam gerekli
Zaten herkezin dogumu kwndine ozel herks n ayni deil biliorum canim sadcee neler yaptiklarini onceden bilmek istedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah be kuzum böyle araştırarak kendini daha kötü etkiliyorsun farkında değilsin her şeyi olacağına bırak bence 😘

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah be kuzum böyle araştırarak kendini daha kötü etkiliyorsun farkında değilsin her şeyi olacağına bırak bence 😘
Haklisn cnm

Ben ilk dogumumda cok korkmustum hic birsey bilmedigim icin ama her dogum kendine ozel cok aciyacak yada korkulacak birsey yok hersey kendiliginden oluyor 😀 suan ikinci kizima hamileyim 🥰
Hmm ins bnmde oyle olur agrisi acisi tabi olucak sadece doguramam die korkuom acikcasi🤭😔

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bende sizin gibi merak ediyorum ve dikiş olayı nasl oluyor hissediliyormu sonrasında bakımı falan nasl oluyo dikş yerlerinin diye aklmzda dursun tabi tecrubrleri dinlemek iyidir çok kişi yazmamş gerçi ama 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar